Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ajutor calculator bmw
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Engine
nicolae89707
primesc orice sugestie cu privire la cumparare unui nou calculator de bmw 525i model 92 cu seria 0261 200 413.
daca stie cineva care cine are o astfel de masina si o dezmembreaza si vinde calculatorul sa ma ajute si pe mine
stefy_726
salut.nu stiu prea multe desre bmw dar unele sfaturi iti pot da.tu esti din ct. in eforie nord este cel mai mare parc de dezmembrari din constanta cel putin asa stiu incearca acolo.poti cauta si pe net o sa gasesti, eu am cautat 2 luni un ecu de opel le-jetronic si nu am gasit codul pe care il am decit la timisoara nu l-am loat am incercat alt ecu le-jetronic si masina merge bine cu toate ca cel de unde am luat ecu zicea ca merge doar codul de ecu care il am.deci cauta ecu de bmw de tipul de injectie pe care il ai nu conteza codul. daca vrei putem vorbi si pe ms. la stefy_726 mai e ceva cine a constatat ca ecu este dus ca nu sa strica asa usor?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.