IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Skoda sau Renault?

This topic is about Skoda sau Renault?, the author, Lucas, wrote about: Desi topicul e de 1 an si jumate, tot voi raspunde (chiar daca respectivul "autor" al acestui topic poate nici nu mai frecventeaza forumul acesta". Fr ... To read more just scroll down

2 Pages V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Skoda sau Renault?
Lucas
post Jul 16 2005, 01:48 PM
Post #21


pilot
*****

Group: Membri
Posts: 498
Joined: 12-March 05
From: Baia Mare (Maramures)
Member No.: 42.185



Desi topicul e de 1 an si jumate, tot voi raspunde (chiar daca respectivul "autor" al acestui topic poate nici nu mai frecventeaza forumul acesta". Fratilor. Omul a zis ca s-a restrans la Megane si Fabia, iar voi incepeti ci Octavia 2. Poate de aceea ramas la acaste doua masini, deoarece nu vrea o "balena". Deci Ce sfat i`as da ar fii: Daca cauti finisare superioara ia-ti Fabia, daca cauti portbagaj mare ia-ti tot fabia. Dar daca vrei niste performante mai bune, ia-ti Megane.


--------------------
Golf 4 , 1.6 105 CP
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mircea51547
post Jul 20 2005, 09:27 AM
Post #22


novice
**

Group: Membri
Posts: 33
Joined: 18-July 05
From: Bucuresti
Member No.: 51.540



QUOTE(Paul-15)
Nu mai comparati curci cu magari. M II e cu cel putin 500 EUR mai scumpa, iar de banii aia iti iei O II care ii da clasa pe toate partile. DE cand face Renault-ul masini? Singurii francezi care nu-si bat joc sunt cei de la Peugeot.



S-o crezi tu......intra pe la forum.pejo.ro.....sa vezi ce fac si aia de la peugeot....

Eu am Megane ca masina de servici...sincer....e cam prastie....
Acu mi-am comandat un Nissan Primera....
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pages V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

4 User(s) are reading this topic (4 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 17th May 2024 - 08:55 PM