IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

inchirieri masini 7 persoane bucuresti

This topic is about inchirieri masini 7 persoane bucuresti, the author, mihaelaa12, wrote about: Buna, Urmeaza sa plec intr-un mic circuit al Romaniei si as vrea sa inchiriez un microbuz bun in Bucuresti. Suntem 7-8 persoane si vom pleca pentru o ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> inchirieri masini 7 persoane bucuresti, unde gasesc microbuze bune de inchiriat
mihaelaa12
post May 4 2018, 01:22 PM
Post #1


sofer incepator
*

Group: Membri
Posts: 17
Joined: 18-April 17
From: iasi
Member No.: 149.573



Buna,

Urmeaza sa plec intr-un mic circuit al Romaniei si as vrea sa inchiriez un microbuz bun in Bucuresti. Suntem 7-8 persoane si vom pleca pentru o saptamana prin munti. Deci as vrea un microbuz destul de mare si robust. Nu stiu care firme de rent au p returile cele mai bune. M-am interesat si eu si inclin spre autoboca (par cei mai seriosi), insa poate voi aveti experiente mai multe cu aceste proceduri. Multumesc smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamykadze
post Mar 2 2023, 03:40 PM
Post #2


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 1
Joined: 15-December 22
Member No.: 152.826



QUOTE (mihaelaa12 @ May 4 2018, 12:22 PM) *
Buna,

Urmeaza sa plec intr-un mic circuit al Romaniei si as vrea sa inchiriez un microbuz bun in Bucuresti. Suntem 7-8 persoane si vom pleca pentru o saptamana prin munti. Deci as vrea un microbuz destul de mare si robust. Nu stiu care firme de rent au p returile cele mai bune. M-am interesat si eu si inclin spre autoboca (par cei mai seriosi), insa poate voi aveti experiente mai multe cu aceste proceduri. Multumesc smile.gif


Am inchiriat de doua ori de pe olx, o data de la topcar si de doua ori de la NAnorent
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 27th April 2024 - 02:13 AM