Help - Search - Members - Calendar
Full Version: inchirieri masini 7 persoane bucuresti
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > BMW > Seria 5
mihaelaa12
Buna,

Urmeaza sa plec intr-un mic circuit al Romaniei si as vrea sa inchiriez un microbuz bun in Bucuresti. Suntem 7-8 persoane si vom pleca pentru o saptamana prin munti. Deci as vrea un microbuz destul de mare si robust. Nu stiu care firme de rent au p returile cele mai bune. M-am interesat si eu si inclin spre autoboca (par cei mai seriosi), insa poate voi aveti experiente mai multe cu aceste proceduri. Multumesc smile.gif
Kamykadze
QUOTE (mihaelaa12 @ May 4 2018, 12:22 PM) *
Buna,

Urmeaza sa plec intr-un mic circuit al Romaniei si as vrea sa inchiriez un microbuz bun in Bucuresti. Suntem 7-8 persoane si vom pleca pentru o saptamana prin munti. Deci as vrea un microbuz destul de mare si robust. Nu stiu care firme de rent au p returile cele mai bune. M-am interesat si eu si inclin spre autoboca (par cei mai seriosi), insa poate voi aveti experiente mai multe cu aceste proceduri. Multumesc smile.gif


Am inchiriat de doua ori de pe olx, o data de la topcar si de doua ori de la NAnorent
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.