IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Asteptarea ...

This topic is about Asteptarea ..., the author, , wrote about: ... To read more just scroll down

> Asteptarea ...
Robert101524
post Mar 12 2007, 10:57 PM
Post #1


sofer
***

Group: Membri
Posts: 64
Joined: 12-March 07
From: Bucuresti
Member No.: 101.517



Am ajuns pe forumul acesta printr-un link dintr-un forum din USA.
Sincer nu am prea cautat pe forumuri romanesti pentru ca nu ma asteptam sa gasesc interlocutori pentru Subaru, Insa salutarile de la Zaraza m-au incurajat.

Deci...
Daca totul iese ok pe Miercuri am sa fac plata pentru un OB 3.0R 5AT MY06 (SH). Am facut un test drive 2 zile acu doua saptamini cu ea si o VREAU

Oricum asteptarea va fi lunga deoarece sunt departe de casa si ma intorc abia pe la sfirsitul lui aprilie

Intrebare - era cineva aici "xxxcifre" parca vindea 2 bucatzi OB - le-ai vindut? $?

Pina am sa conduc noua masina ramine doar forumul sa vorbesc / citesc despre ea

De citiva ani am o Skoda Octavia 4x4 1.8T si sunt f multumit de ea si probabil ca am sa o pastrez pentru ca am avut oportunitatea financiara sa o intretzin la PBN schimbind toate alea pe ea (chiar daca nu era absolut necesar - vezi ambreiaj). Pe de alta parte face parte din categoria masinilor nedorite pe piatza SH - si nu ma crede nimeni cind le spun ca d-na o conduce zilnic prin bucuresti only cu o medie de 11,5 iarna si 12,5 vara.

Primul gind pentru masina noua a fost Skoda Octavia II Scout - dar mi sa pus pata ca vreau AT pe linga AWD si brusc lista de optiuni sa scurtat mai ales ca doresc ceva peste 200cp. Allroad e frumos - dar la 8 luni vechime si 20000km costa cit un apartament (nu spun unde smile.gif )

Ura!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 19th May 2024 - 09:07 PM