Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Asteptarea ...
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Subaru > Legacy/Outback
Robert101524
Am ajuns pe forumul acesta printr-un link dintr-un forum din USA.
Sincer nu am prea cautat pe forumuri romanesti pentru ca nu ma asteptam sa gasesc interlocutori pentru Subaru, Insa salutarile de la Zaraza m-au incurajat.

Deci...
Daca totul iese ok pe Miercuri am sa fac plata pentru un OB 3.0R 5AT MY06 (SH). Am facut un test drive 2 zile acu doua saptamini cu ea si o VREAU

Oricum asteptarea va fi lunga deoarece sunt departe de casa si ma intorc abia pe la sfirsitul lui aprilie

Intrebare - era cineva aici "xxxcifre" parca vindea 2 bucatzi OB - le-ai vindut? $?

Pina am sa conduc noua masina ramine doar forumul sa vorbesc / citesc despre ea

De citiva ani am o Skoda Octavia 4x4 1.8T si sunt f multumit de ea si probabil ca am sa o pastrez pentru ca am avut oportunitatea financiara sa o intretzin la PBN schimbind toate alea pe ea (chiar daca nu era absolut necesar - vezi ambreiaj). Pe de alta parte face parte din categoria masinilor nedorite pe piatza SH - si nu ma crede nimeni cind le spun ca d-na o conduce zilnic prin bucuresti only cu o medie de 11,5 iarna si 12,5 vara.

Primul gind pentru masina noua a fost Skoda Octavia II Scout - dar mi sa pus pata ca vreau AT pe linga AWD si brusc lista de optiuni sa scurtat mai ales ca doresc ceva peste 200cp. Allroad e frumos - dar la 8 luni vechime si 20000km costa cit un apartament (nu spun unde smile.gif )

Ura!
G e o r g e
felicitari si te asteptam cu impresii de la volan
xx46564
Nu le-am vandut; una e consusa de sotie si una e in garaj la serviciu.
Masina costa peste 40 000 euro si pe piata nu gasesti nebuni pt 3.0 benzina gurmand.

In plus cei cat de cat interesati vor chilipiruri ~ max 20 000 euro, asa ca am zis ca de diferenta.. consumati baieti benzina smile.gif

Sincer cred ca singura masina care merita de la Subaru in Romania este.. Forester.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.