IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Felicitați pe forum absenții de câteva luni ?

This topic is about Felicitați pe forum absenții de câteva luni ?, the author, Mariustom, wrote about: Air, ești /offtopic.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":offtopic:" border="0" alt="offtopic.gif" /> , există un topic dedicat dedicațiilor. Ăăă ... To read more just scroll down

6 Pages V  « < 4 5 6  
Closed TopicStart new topic
> Felicitați pe forum absenții de câteva luni ?, Dacă vi se pare OK
Mariustom
post Jun 7 2008, 11:11 AM
Post #101


Păcat de acest forum ...
******

Group: Moderator
Posts: 4.288
Joined: 26-March 05
From: D
Member No.: 43.171



Air, ești offtopic.gif , există un topic dedicat dedicațiilor. Ăăăăăăă, și felicitărilor whistling.gif
thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
NGZ
post Jun 7 2008, 08:38 PM
Post #102


expert in grafice si tabele
******

Group: Membri
Posts: 648
Joined: 8-October 07
From: Ploiesti
Member No.: 114.999



Tornada, nu mai cere sa ce stearga mesajul ! E bina sa ramana acolo, sa vada lumea cum si ce despre dumnealui.
Ma mira lipsa de energie din interventiile moderatorilor. In alte situatii , in care jignirile nu erau nici pe sfert, se intervenea cu maxima hotarare. Acum insa ... Om fi noi pe "Combat zone", da' totusi...



--------------------
OPEL ASTRA K

Daca e s-o dam anonima, atunci o semnez si eu !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
f1anatic
post Jun 8 2008, 05:13 AM
Post #103


Subaru Anti-Hero
******

Group: Moderator
Posts: 5.323
Joined: 13-May 04
From: F 1 World
Member No.: 25.368




Eu in general nu ma bag in aria combat, indiferent ca se discuta de BMW, Impulse, Subaru, zile de nastere, beri trezite sau ciocolate topite pe blonde platinate, iar sapt. asta am fost in delegatie si nu am avut timp de internet.

Am luat cunostiinta si despre vocabularul unora, si despre fixatia altora dar si despre despre doleantele si atitudinea celorlalti.

Din punctul MEU de vedere...limitele bunului simt, intr-o discutie ce a inceput de la anumite puncte de vedere contradictorii, au fost intrecute. Nu dau avertismente, warnings, banuri etc dar aici se inchide.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
f1anatic
post Jun 8 2008, 05:18 AM
Post #104


Subaru Anti-Hero
******

Group: Moderator
Posts: 5.323
Joined: 13-May 04
From: F 1 World
Member No.: 25.368



Si NU, nu mi se pare OK sa feliciti pe unii care sint absenti de luni/ani de zile, mai ales daca au si foarte putine mesaje la activ. Dupa cum a mai mentionat cineva, sa fiu eu ala "sarbatoritul", primul lucru pe care l-as crede este ca cineva isi bate joc de mine.

Cum o sa mai vad asa ceva, voi lua o decizie, de la caz la caz. Dar a se retine ca NU sint de acord in principiu.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 Pages V  « < 4 5 6
Closed TopicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

3 User(s) are reading this topic (3 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 29th April 2024 - 02:18 AM