Help - Search - Members - Calendar
Full Version: fata de cd-payer furata
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
florin55503
mi-a fost furata fata de la cd-player. am fost sa imi cumpar alta dar de unde am luat tot playerul nu vindea doar fata. e kenwood.

va rog un sfat daca stiti de unde as putea cumpara doar fata. va multumesc
DORU
S-ar putea s-o gasesti exact pe-a ta in targ, daca te grabesti. Nu e ironie, e cruda realitate.
Vlad6
Sfatul meu e sa nu te duci in targ sa-ti cumperi fata de cass inapoi..... nu faci altceva decat sa-i incurajezi. Eventul du-te acolo cu politia dupa tine.
florin55503
stiu ca cel care a furat-o s-ar putea sa o dea duminica in targ. oricum o sa dau o tura. dar totusi daca ma puti ajuta cu niste locuri de unde as putea cumpara. va multumesc. sunt tare mahnit
Vlad6
Toti cunoscutii mei care au patit asa ceva stiu ca si-au cumparat casetofoane noi. Din pacate nu stiu pe undeva sa se comercializeze doar fata ( si stiu pe cineva care a cauta si in locatii greu accesibile gen Dubai, NY etc )
Imi pare rau de ceea ce ti s-a intanplat ..... din pacate hoti exista si vad ca eradicarea lor dureaza. Eu unu daca pun mana pe vreunul nu stiu ce fac dar tare imi e ca o sa se lase cu sange :minigun:
r4mp
offtopic: vara trecuta era sa " prind " doi nemernici. in spatele blocului meu, pe la 2 noaptea, ma intorceam de la magazin, cu o sticla de suc la 0,5 in mana biggrin.gif erau 2 pe la 16 - 17 ani cred, cu sepci in cap, care dadeau tarcoale unei slz . am strigat dupa ei , evident ca au luat`o la goana, si prima reactie : am aruncat cu sticla dupa ei biggrin.gif biggrin.gif I GOT ONE ! bicycle.gif
din pacate nu am nimerit capul, ci spatele, dupa ce s`a scuturat umpik a intins`o ... nu i`am putut prinde :boxing:

ontopic: din cate stiu eu, fiecare fata de cass are codul lui si nu merge cu alta. dar s`ar putea sa ma indoiesc. solutia cum s`a mai spus : mers in targ cu un politist imbracat civil si poate dai de respectivul.
robert
Eu am auzit(doar am auzit)ca la importatorii oficiali se pot comanda doar fete.Incearca cu un tel pe la cei care aduc la prima mana in tara asa ceva(nu magazinul de unde ai cumparat) si vezi ce zic.
Vladimir73682
... o sa coste aproape cit un aparat nou ...
HalbaSus
Din cate stiu nu se comercializeaza fete de cd/casetofon, tocmai pentru nu incuraja hotii sa fure casetofoane/cd-uri cu fata luata... daca ti se fura doar unitatea centrala si aveai fata puteai s-o comanzi doar pe aia...
Dragos45550
din pacate am patit si eu asa ceva;si am cautat mult si bine fata la schimb,ca nu s a potrivit ;nici macar in targ nu am gasit ;daca incerci s acumperi fata,stiam ca te costa parca ceva de genul 80% din pretul aluia nou smile.gif;nu se merita sa dai banu asa;
eu am si acum corpul casetofonului in dulap..dar fata nu am mai gasit never ever..si sunt cam 3 ani de atunci smile.gif
intre timp mi am facut casco atunci si problemele s au rezolvat;iar la 1 2 4 luni dupa,nu mai stiu,cand mi au spart "prietenii" geamul cu un cataroi si mi au furat casetofonul (am gasit cataroiul inauntru, dar in prostia lor au nimerit si in usa de a tb sa o indrept-noroc ca era la supernova de dinainte smile.gif ) am stat linistit..ca aveam casco biggrin.gif -s..sfatul meu-fa ti casco pe masina,in cel mai rau caz,faci ca mine-rate pe 5 luni smile.gif;cu casetofonul iti urez succes-doar prin targ cred ca mai poti spera sa "o gasesti"
florin55503
mi-am luat alt cd-player (acelasi model) am dat 6 mil. fata se potriveste butoanele rasp la comenzi. l-am pastrat pe cel vechi si ma gandeam sa il pun pe cel nou in locul clarionului de pe pejo(se aude ff nasol) dar din pacate am comenzi in spatele volanului si or sa fie inutile, dar pana la urma cred ca asta o sa fac. o sa umblu cu fata in buzunar si o sa o pun cand la unul cand la alta.
Valeriu82969
Eu am ramas cu o fata de CD Daewoo . Mi-au furat restul .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.