Help - Search - Members - Calendar
Full Version: piese skoda fabia
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Skoda
raileanu69046
salut,sunt mai nou pe aici,dar indraznesc sa va cer parerea..pentru k sunt unii mai experimentati....am si eu o intrebare..vreau sa imi achizitionez o skoda fabia sh.dar ma tot gandesc daca dupa cumparare nu o sa ma dau cu capu de pereti...si de aceea va intreb...cum este cu intretinerea unei asemenea masini...costa?Piesele sunt si ele la preturi acceptabile sau....vreau sa stiu daca la un salariu de vreo 11 mil.merge sa ai o asemenea masina...Va multumesc...
Sebastian39516
Piesele sunt de VW si sunt destul de scumpe. Totusi, daca ai grija ce masina cumperi, adica te duci cu un nene meserias sau duci masina la service, o sa ai placuta surpriza sa constati ca fabia este fiabila. In fond, daca n-ai ghinionul sa-ti cada ceva la motor sau cutie, piesele care inseamna articulatie au preturi relativ ok. Daca, in schimb, te duci cu ochii inchisi si cumperi cine stie ce cazatura, poti spune ca "te-ai scos"...
Lucian72846
Mergi pe Fabia , costuri de intretinere reduse daca masina este ok !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.