Help - Search - Members - Calendar
Full Version: intalnire masini.ro pe 10 Iunie 2006
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
Vlad6
Postez de acum ca poate se inscriu mai multi.
Locul propun sa ramna acelasi ( Stad. National ) ora mai trebuie stabilita.
Singurul lucru garantat e compania unor oameni ca lumea si conversatie de calitate biggrin.gif
Andrei Suzuki
Dar de ce tot acolo? Iar sa ne luam injuraturi ca mutam lumea de la masa? Alte locuri nu se gasesc?
petre 1
Mie mi se pare buna locatia, cred ca ala a fost un incident izolat ,dar cred ca este prea devreme pentru a ne anunta participarea la intalnire,dar este bine de stiut de acum.
Oricum mie imi face o placere deosebita sa vin ,deci 75 % eu spun ca voi fi prezent.
geeoo30
Si eu o sa revin cu placere, sunt multe locuri unde ne putem intalni, veniti cu propuneri si poate cineva sa organizeze ceva...
Eu cred ca ar trebui mers inainte la locul cu pricina vb cu patronul, asa sigur obtinem si un discount.. blush.gif
petre 1
Eeee bravo imi place cum gandesti. beer.gif
guerilla
eu sigur nu voi fi prezent.... in week-end-ul ala voi fi plecat din bucuresti.
Mariacu
Daca gasesc un binevoitor sa ma culeaga si pe mine, ma anunt si eu prezent! biggrin.gif
James Kilowatt
Eu propun ca urmatoarea s-o faurim la poalele mont-blancului... sau pe malul lacului Leman. Oricum, prin zona aia wink.gif Sunt niste campinguri simpatice prin zona, am putea incerca ceva simpatic.
Vlad6
QUOTE
Eu propun ca urmatoarea s-o faurim la poalele mont-blancului... sau pe malul lacului Leman

Nu prea sunt de acord pentru ca acolo e scumpa berea smile.gif pe cand la stadion avem si bere si scucuri si mancare si aleea din fata stadionului ca sa ne etalam automobilele smile.gif pe langa faptul ca nu ne deranjeaza nimeni cum ar faceo la academie dar...... asteptam propuneri si daca se gaseste ceva mai bun acolo mergem
DORU
QUOTE(Mariacu)
Daca gasesc un binevoitor sa ma culeaga si pe mine, ma anunt si eu prezent! biggrin.gif


Daca vin si eu (imi doresc...dar nu stiu sigur acum), te culeg eu. Desi sincer ma gandeam ca poate ma plimbi tu cu racheta, ca tot ai terminat cu rodajul blush.gif

Propun ca loc de intalnire Academia Romana, e langa Beraria Germana.
Ce ziceti?
Mariacu
Am terminat rodajul dar am ramas fara carnet....dintr-una in alta....

Promit ca peste 1 luna te duc eu! biggrin.gif
Andrei Suzuki
Si eu pot sa iau pe cineva de pe drum,nu-i problema.
Asa ca Mariacu,ai de ales. laugh.gif

Doru,am facut o intalnire la academie,vara trecuta si a fost frumos,pana a venit politia. Nu ne-a zis nimic,dar nici placut nu era.
Ne putem intalni si la Pescarus (pe la Herastrau-ambasada chineza pt cine nu stie);e parcare mare acolo. Sunt o groaza de locuri.

p.s.: Mariacu,Sambata dupa intalnire ti-am vazut masina prin Herastrau. Am trecut pe acolo si am vazut un Porsche singur in parcare si mi s-a parut cunoscut.M-am uitat pe poze si am vazut ca avea acelasi numar. biggrin.gif
Mariacu
Da, m-am intalnit cu niste prieteni acolo ca tot era frumos afara! Dar drumul de acolo este absolut infernal, numai gropi!

Nu mai am probleme cu rinichii asa ca pot sa merg cu tine cu muzica tare, iar daca mai am cateva pietricele sunt sigur ca basii o sa le sparga! biggrin.gif
masymo
Mariacule, daca vin si eu te iau eu, ma amaratule, ca la nevoie un prieten vechi se cunoaste, plus ca ai avea ocazia sa mergi si tu cu a mea machineta.

Apropo, nu posteaza nimeni din pozele de sambata?

PS: Andrei masina mea nu ai vazut-o?La Herastrau
Andrei Suzuki
Vezi ca sunt pozele puse de Eddie aici: http://www.masini.ro/forum/viewtopic.php?t...c&start=960

Nu,sorry,nu am vazut-o.Probabil ca trebuia sa ma uit mai atent.
Maff
Probabil ca o sa vin si eu.
petre 1
Pana acum am vazut ca 8 pers. iar unii sunt cu semnul ?
pai asa vorbiram ? biggrin.gif
Vlad6
sper sa fie din cauza ca nu stiu ce program or sa aiba, dar ar putea sa-si faca programul astfel incat sa ajunga biggrin.gif
madalina
Eu aprope sigur nu voi veni. Plec in acel weekend la mare.
Andrei Suzuki
Din pacate nici eu nu cred ca ajung.Si eu o sa fiu plecat din Buc week-end-u viitor. sad.gif
Dar cine vine maine la munte? biggrin.gif
Vlad6
Cam putini inscrisi sad.gif. Ce ora sa fie? O lasam to pe la un 13-00?
eddie
Ramane pe sambata la ora 13.00 la Stadionul National atunci.Cred ca voi veni si eu.
Vlad6
Perfect smile.gif sper sa vina si petre sa-i arat ce "jeratic " i-am mai dat la masina mea biggrin.gif
petre 1
Vin cum sa nu ,eu am sa iti arat ce etriere vopsite am biggrin.gif ,apropo poate aduce cineva un aparat foto sa le fac poze. beer.gif
DORU
DACA NU SE INTAMPLA ca tocmai in acest week sa ma mut cu toate bagajele in noul domiciliu, sigur vin si eu. Exista insa si un "daca"...
Vlad6
sper sa nu biggrin.gif
Vlad6
In dimineata asta m-am trezit cu o idee: daca tot se lasa saptamana viitoare cu un paintball o lasam pe saptamana viitoare sa ne vedem cu totii ?
eddie
Pai nu te-ai trezit bine,ca eu de-abia imi luasem bilet de voie.... biggrin.gif
Vlad6
in acest caz ne vom vedea sambata la 13-00 biggrin.gif chiar daca suntem doar noi doi ca sigur ne distram ....cat despre mariacu sa se pronunte pentru a-i asigura transportul
Mariacu
Sambata trebuie sa merg la o nunta....asa ca din pacate nu pot sa vin, dar multumesc pentru transport! biggrin.gif
DORU
Haideti sa o lasam pe saptamana viitoare si o legam si de paintball. Ai avut o idee buna care mai are si suport, din moment ce unii din noi nu pot veni sau nu sunt siguri ca pot. biggrin.gif
Vlad6
raspundeti va rog la chestionar ca doar maine nu e sambata si e bine sa avem o decizie democratica
petre 1
Eu cred ca e mai bine sa o mai amanam ,poate se strange mai multa lume.Apropo incepe si "Tiriac Auto" poate ne vedem acolo(romexpo intre 17-25 iunie).
Vlad6
Pai eu unu sigur merg biggrin.gif
eddie
Nu ramai tu singur...
Pai ai spus ca dai la cei prezenti sambata stickere cu masini.ro de-alea misto care se lipesc pe luneta pe interior ?
Sa vezi prezenta acum ! biggrin.gif
admin
Deci ramane ca ne vedem la paintball:))
Vlad6
QUOTE("E d d i e")
Nu ramai tu singur...
Pai ai spus ca dai la cei prezenti sambata stickere cu masini.ro de-alea misto care se lipesc pe luneta pe interior ?
Sa vezi prezenta acum ! biggrin.gif

Am zis ca merg sigur la Parcul Tiriac. Cat despre sambata votul spune ca o lasam pentru paintball sad.gif
eddie
Aia vad si eu..... :ntz:
petre 1
Deci intalnirea de pe 10 iunie SE AMANA blush.gif
petre 1
Va rog dati detalii despre intalnirea urmatoare(la paintball)ziua/ora/locul
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.