Help - Search - Members - Calendar
Full Version: noul santa fe vizavi de noul grand cherokee
Masini.ro Forum > Masini.ro > Versus
nita77063
salutare natiune !!!!!!!!
spuneti-mi repede daca se poate, care se merita?
astept pareri de la cei care eventual le-au vazut sau si condus
dati-mi alte idei pt. o alta masina de teren pina in 30 mii cip
eddie
Alta varianta ar fi noua Toyota Rav 4 model,pret 26.800 de euro cip ce-a mai dotata varianta.Nu cred ca noul Grand Cherokee e sub 30.000 euro cip-ul.Am o cunostiinta pe care il duce in jur de 53-55.000 de euro cu totul.
T u d o r
Cherokee e 35000 CIP cu 3.0 CRD. Asta, cu taxe te duce pe la 58000 euro.
Si atentie, e varianta cea mai putin dotata, la versiunile cu mai multe optionale pretul duce pe la 40000 CIP.

Din cate stiam Touareg are o oferta pe la 30000 CIP, diesel.
nita77063
am acum un outlander iar toyota rav 4 cam tot pe aici este
de asta as vrea altceva dar nu stiu ce?
sa nu ma luati cu subaru ca nu imi place
.........iar pentru tudor nu am inteles treaba cu educatia si ignoranta....... :boxing:
T u d o r
Ca sa intelegi, iti explic. Nu se refera la tine, este un fel de motto, apare in semnatura mea. mi se pare foarte "adanc" si educativ si bineinteles ca nu se refera la tine, nici nu te cunosc. smile.gif
Armadyllo
De ce sa recomnadam Rav4...pe cand am putea sa impingem pana la un Land Cruiser.Nu stiu exact pretul de rom,dar aici de la 33220E,cu motorul de 3.0 L =D-4D,3 p!Ala de 5 p incepe de la 36K si un pic.Asta ca sa comparam direct cu Cherokee care incepe de la 44350 E,la motor tot de 3.0L CRD
Otto73
Nu stiu de ce sunt taxele asa de mari la jeep ca doar se fabrica si-n Europa mai precis in Austria la Gratz parca.
eddie
Ce se fabrica in Austria ??? :angel: [/code]
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.