Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Diverse repere Jimny
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Suzuki
vasile69296
Deschid acest topic in speranta ca aici voi gasi solutia la citeva mici probleme. Pe scurt , am cautat sa cumpar un intrerupator de usa(preferabil cel pentru usa din spate) care comanda aprinderea plafonierei, un reostat de comanda pentru reglajul "inaltimii" farurilor si un volan( dar fara airbag,pentru ca am probleme cu insertia de poliuretan care s-a desprins si se rasuceste liber pe inelul de metal, dind o senzatie neplacuta de insecuritate) sau eventual volanul de la generatia noua ( cel cu trei brate) de data aceasta integral, daca se potriveste la modelul meu(2001). Nu vreau sa insir toate magazinele unde am fost si reprezentantele pe unde am cautat, ca nu acesta este scopul topic-ului, vreau sa spun doar ca nu am reusit sa gasesc nicaieri nici macar o informatie, ca sa nu mai vorbesc despre vreunul din repere. Daca cineva de pe acest forum imi poate spune unde pot gasi reperele mentionate mai sus i-as fi recunoscator ;de asemenea daca aveti si idee despre preturi..... beer.gif
Multumesc anticipat
Arheopterix
Si eu am avut aceasi probleme la Vitara (inafara de chestia cu farurile).
Vezi ca ai un pm.
vasile69296
@Arheopterix:

Multumesc! Ti-am trimis un PM.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.