Help - Search - Members - Calendar
Full Version: audi tt
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Engine
gabi4
ce parere aveti blink.gif ?






eu zic ca e dus spre extrem tuningul :shock:
Vlad6
pacat e exista doar pe calculator sad.gif
Otto73
Calculator sau nu, tot ceea ce pot spune este ca e URAT cu spume!!!
Nu ma mai uit la el deoarece orbesc. blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Andrei Suzuki
Mai era un A4 cabrio cu o grila cam ca a lu asta.Doar ca ala era real. Oribile masini.
mike.omega
Pacat ca e reala si facuta pt nu stiu ce film sau show tongue.gif
Am vazut pozele astea pe autospies acum muuult timp biggrin.gif
HalbaSus
@Andrei, si mie imi aminteste de monster cabrio-ul ala sau ce era...

P.S: nu muta cineva topicul asta la "tuningul inteles prost" sau "crima"... pt ca acolo ii este locul
Vlad6
@ mike faci o confuzie, e una facuta pt. I Robot dar e ceva de genul RS4 sau RSX nu ai tin bine minte cert e insa ca aia e argintie
mike.omega
Nu bre! stiu I Robot-u, eu vb de verziciunea asta biggrin.gif
r4mp
autentice pozele, nu le`am mai vazut prin alta parte, dar daca va uitati cu atentie o sa vedeti greseala comuna a " tunerilor " respectiv alinierea proasta a unor componente , precum botul masini ( le observ repede pt ca e o obsesie la mine ). pe langa asta, toti cei de pe strada se uita la masina.. si deh, mai sunt alte mici detalii ... daca stati destul pe net privind tuning si tuning virtual o sa va formati ochiul :angel:
Atmosfer
Este prea exagerat, dar ar arata bine in vitrina "sau pe gropile din romania" biggrin.gif :minigun:
vma
De asta vorbeati? smile.gif Asta chiar e adevarat si a fost pozat de mine noaptea cu telefonul, in Tg.Jiu
ciprian78107
ce kitch am vazut si un golf cu grila asta ...hidoasa rau bara asta fatza
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.