Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Copiii, am upgradat
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini pe doua roti
pretorian
se numeste k3 si este o bestie (cunoscatorii stiu ce vorbesc) are numai 170 kg si 165 hp si e limitata la 299 km/h(dar asta se rezolva), o sa pun poze in curand ca nu am apucat sa o trag in poze. :1:
Andrei Suzuki
Sa-ti traiasca! Si vezi,ai grija cu ea!
Te vedem Sambata in actiune? biggrin.gif
G e o r g e
felicitari ...
pretorian
multumesc de aprecieri, sambata nu am putut veni ca am lucrat :evil: cum de alfel si duminica :bash:
cam asa arata
HalbaSus
felicitari... mai ales pentru curajul de a conduce asa ceva blink.gif arigato.gif
petre 1
Bravo ! felicitari si sa o stapanesti sanatos,este super .
Eu cand vad asa ceva nu pot decat sa vizez....poate am sa imi iau una blush.gif
pretorian
Multumesc baieti beer.gif
pretorian
am mai reusit sa fac 2 poze cu ex si cu actuala
pretorian
si a 2 a,

intre timp i-am schibat toba, acum are ixil racing, combinatie de aluminiu cu carbon si se audeeeeeee :angel:
cioaba
s-o stapanesti sanatos! sa ai parte de drum uscat si fara radare! biggrin.gif
pretorian
merci beer.gif
a3des
de ce ai trecut de pe kawa pe suzuki?
pretorian
pai am trecut de la 600 cat avea kawa la 1000 cat are gsxr-ul :angel:
sau de la 105 h/p la 162 h/p biggrin.gif , cam astea sunt diferentele

presupun ca intelegi beer.gif
mihai58026
sa-ti traiasca.. si drum intins si uscat si fara "chipioti" si radare si etc...
so, next year---'Busa?
G e o r g e
mda ... tu ai aceasi putere pe o roata cat am eu pe 4 biggrin.gif
a3des
Dar de ce nu Kawasaki ZX-10R? 1000 cc si 184 CP?
Din cate stiu in 2006 este cotata peste echivalentul de la Suzuki.
Otto73
Sa ai parte de ea si fara incidente.
Si eu ma gandesc la o hayabusa dar mai am de lamurit sotia ca ea nu vrea sa ma vada pe 2 roti.
HalbaSus
Felicitari pt motor, pe mine motoarele tot timpul m-au fascinat si m-au inspaimantat in acelasi timp... am stat o singura data pe motor si am zis ca nu mai urc cat traiesc blush.gif e o senzatie placuta si infricosatoare in acelasi timp, dar mai mult infricosatoare... si eu am stat pe unul de 125 cmc... nici nu vreau sa ma gandesc la 165 cp (mai mult decat are masina mea) pe o chestie cu 2 roti si vre-o 200 de kg...

@George: n-are nimic daca el are 165 pe o roata si tu ai atata pe toate 4... la liniuta il faci... totul e sa fie zapada... multa zapada tongue.gif Apropo, ca sa mai spal un pic "rusinea" masinilor: am vazut intr-un dvd de-al lui clarckson o cursa intre o Yamaha R1 si un carrera 4 (tot boxer si awd... dar mult mai rapid decat masina ta) pe circuit... si a castigat porsche-ul tongue.gif (ambele vehicule erau conduse de piloti de curse, porsche-ul era mult mai rapid pe viraje iar motocicleta era muuuult mai rapida pe linii drepte).
pretorian
QUOTE(mihai58026)
sa-ti traiasca.. si drum intins si uscat si fara "chipioti" si radare si etc...
so, next year---'Busa?

eram aproape gata sa iau o busa dar am stat si am cumpanit si am ales totusi gsx-r, busa e totusi prea mare pt oras si io merg 99% in oras asa ca........
biggrin.gif
pretorian
QUOTE(G e o r g e)
mda ... tu ai aceasi putere pe o roata cat am eu pe 4 biggrin.gif


mda...... :angel:
pretorian
QUOTE(a3des)
Dar de ce nu Kawasaki ZX-10R? 1000 cc si 184 CP?
Din cate stiu in 2006 este cotata peste echivalentul de la Suzuki.

pai as fii luat zx 10 dar e mult mai scump si daca ai fii la curent cu stirile auto-moto ai stii ca, Kawasaki a fost preluat de Suzuki si asta cam de vreo 3 ani asa, ce nu inteleg multi cand cineva schimba o motoreta este ca nu schimba neaaparat marca ci trece de la o clasa la alta biggrin.gif ,
asa am procedat si io :angel:
multumesc inca o data pt. urari

p.s. o alta clasa care ma amuza foarte mult in poza biggrin.gif
a3des
QUOTE
daca ai fii la curent cu stirile auto-moto ai stii ca, Kawasaki a fost preluat de Suzuki

Recunosc ca nu sunt in tema cu aceste stiri, pur si simplu cunosc pe cineva care a trecut de la Suzuki Bandit de 600 la Kawa ZX-10R, de aia am si intrebat tu de ce ai trecut si tu in diagonala biggrin.gif
pretorian
[quote="a3des"][quote] de aia am si intrebat tu de ce ai trecut si tu in diagonala biggrin.gif[/quote]
adrenalinaaaaaaaaaa......iti spune ceva cuvantul asta? biggrin.gif ,
acum sunt la Biker party in Navodari si plouaaaa wallbash.gif
eddie
La 15.45 am plecat si eu din Mamaia,ploaia m-a prins pe drum,aproape de benzinaria Petrom de la iesirea din Constanta spre Fetesti.Desi soarele a zambit printre nori , toata familia,de la mic la mare s-a cam inrosit ! :minigun:
Armadyllo
Am vazut si eu la tele un `pic din caravana de motociclisti din Constanta.Frumoasa parada...cam este ce vedea.Dar nu-i nimic...acum in iulie aici in Cala Bassa..este "congresul" anual Harley...si vin mii motoare..care mai de care mai modificate.Cred ca fac niste poze...si pun pe site...daca reusesc.

Oricum...celor de la Constanta...distractir maxima ...poate se opreste ploaia...si se arata...asfalt uscat!!!
pretorian
mda, din pacate ploaia s-a oprit prea tarziu si ne-a cam imprastiat, pacat, sa nu uiti sa pui poze de la harley davidson-mania biggrin.gif
mike.omega
Azi am vazut multi motociclisti plecand spre bucuresti si nu numai, pacat ca ploaia a stricat weekendul....
pretorian
QUOTE(mike.omega)
pacat ca ploaia a stricat weekendul....

asa ziceam si io :puke:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.