Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Audi Chorus
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Audi
Petrica61298
Salutare. blush.gif blush.gif blush.gif Am un A6 din 2000,adus din Germania,cu sonorizare Chorus si de curand am avut probleme cu bateria si a trebuit sa o schimb, dupa aceea casetofonul nu a mai mers, afiseaza "SAFE", iar problema e ca nu am codul casetofonului.M-am uitat prin manuale, dar e decupata portiunea unde ar trebui sa fie codul. Stiti de unde as putea face rost de cod si cat ar costa sau mai bine imi pun altul?de unde as putea face rost de un cd player audi?

Multumesc mult.
HalbaSus
Du-te pe la atelierele care se ocupa de sisteme audio pt masini, sau la ateliere de reparat casetofoane/electrice, multe dintre ele se ocupa si de decodat casetofoane.
Petrica61298
Oare cei de la reprezentata nu stiu nimic?
Petrica61298
Oare cei de la reprezentata nu stiu nimic?
Petrica61298
Am aflat codul, am fost la dealerul local si cu o taxa de 54 lei s-a rezolvat. :wave:
Legionaru'
Se poate schima display-ul la un sistem Audi Chorus?
Si de unde pot procura unul?
Petrica61298
Adica e defect displayul?? Cred ca se poate rezolva la service la baieti la Audi, dar cred ca o sa coste... Dar daca te duci pe la ateliere din astea ce repara poate iesi mai ieftin, asta daca vei gasi displayul la ei. blush.gif
OaneA4
Sal. Spuneti-mi va rog ce magazie de cd-uri imi pot pune la un radiocas audi chorus?
Si de unde pot lua un diplay?
Petrica61298
Chiar nu stie nimeni o magazie de cd-uri care sa mearga cu Chorus?!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.