Help - Search - Members - Calendar
Full Version: achizitie Vectra B
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Opel
Constantin49238
As vrea sa-mi cumpar un Vectra B in jur de 8 000 E din 2001 pe benzina. La ce ar trebui sa fiu atent si cam ce probleme ar putea sa aiba. Va multumesc !
Constantin49238
Mai fratilor, tin sa va multumesc foarte mult pentru parerile voastre. O sa tin cont de "sfaturile" pe care mi le-ati dat, se vede foarte mult interesul si priceperea de care dati dovada. La fel ca in mesaj va multumesc inca o data.
Skywalker
Recomand Vectra B 1.8i 16v Anul 2000 - 2002 cu km parcursi pana acum @ 120.000km, cu ABS, airbag sofer pasager, servo, jenti din aliaj pe 15, inchidere centralizata cu telecomanda + alarma, geamuri electrice, oglinzi electrice.
Daca tot te orientezi spre Vectra B atunci cauta si un tinichigiu bun sa-ti verifice masina inainte de a da banii pe ea.
Piete mari de masini SH ai la Timisoara (Sambata si Duminica) si Arad (Duminica), Aradul este una din cele mai mari piete din vestul RO aici se aduna din AR; TM; BH; CS; HD; CJ; MM; SJ deci ai de unde alege.
Constantin49238
Iti multumesc mult pentru raspuns.
eddie
Nu era mai normal sa postezi la Vectra B ? Acolo gaseai poate mai repede un raspuns.
florin55503
si eu recomand motorulde 1.8 16 V
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.