Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Masina de 9000E
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
Ovidiu7
Ce masina as putea sa-mi cumpar la banii astia si 2-3 ani sa nu am probleme cu ea ... Merci.
popa1
CLIO SYMBOL 1.4(nou nout)-8.687Euro.
te ajut cu toate detaliile!!!
Emanoel-Adrian
Daca vrei noua , atunci esti ff aproape de o Daewoo Nubira , daca accepti S/H atunci poti sa cauti un Opel Astra 1.7 Diesel sau cu putin noroc un VW Golf 4 proaspat adus. Dar mare atentie la cumparare !!. Succes !.
florian
Salut ! Am un Seat Ibiza model 2003 pe care m-am hotarat sa-l vand ;masina are 28000 km reali cu carte service si doar o revizie efectuata ;este gri metalizat si are o gramada de optiuni :climatronic ,alarma,computer de bord ,senzor de ploaie,oglinzi electrice si incalzite cu efect anti orbire linie audio originala-cd si multe altele gen ABS, 4 Airbag etc.Nu are nici o problema tehnica...
Daca esti interesat putem discuta...ma poti suna la tel 0721557441 sau [email=florianionescu@yahoo.fr.]florianionescu@yahoo.fr.[/email] Astept raspuns ...
florian
Salut ! Am un Seat Ibiza model 2003 pe care m-am hotarat sa-l vand ;masina are 28000 km reali cu carte service si doar o revizie efectuata ;este gri metalizat si are o gramada de optiuni :climatronic ,alarma,computer de bord ,senzor de ploaie,oglinzi electrice si incalzite cu efect anti orbire linie audio originala-cd si multe altele gen ABS, 4 Airbag etc.Nu are nici o problema tehnica...
Daca esti interesat putem discuta...ma poti suna la tel 0721557441 sau [email=florianionescu@yahoo.fr.]florianionescu@yahoo.fr.[/email] Astept raspuns ...
florian
Salut ! Am un Seat Ibiza model 2003 pe care m-am hotarat sa-l vand ;masina are 28000 km reali cu carte service si doar o revizie efectuata ;este gri metalizat si are o gramada de optiuni :climatronic ,alarma,computer de bord ,senzor de ploaie,oglinzi electrice si incalzite cu efect anti orbire linie audio originala-cd si multe altele gen ABS, 4 Airbag etc.Nu are nici o problema tehnica...
Daca esti interesat putem discuta...ma poti suna la tel 0721557441 sau [email=florianionescu@yahoo.fr.]florianionescu@yahoo.fr.[/email] Astept raspuns ...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.