Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Avertisment
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
Eduard RO
Pentru ce am luat avertisemet (in afara faptului ca asa a vrut moderatorul)?Acolo scrie ca pentru atac la persoana.Pe cine am atacat si cum? :argue:
guerilla
QUOTE(Eduard RO)
f1anatic m-ai omorat cu mandria asta nationala:eu is america si ameerica e cea mai tare si restul is porsoti.mai lasa-ne ma cu america ca ne-ai disperat.Stai acolo si lasa-ne asa cum suntem.Sincer esti enervant de acuma cu faze de genu is in america aici toate is misto.Noi avem nu stiu ce, voi nu aveti nimic.
P.S. Textul asta continea si unele cuv mai urate dar le-am cenzurat. :evil:

pentru asta de mai sus.
Eduard RO
Totusi cred ca ati putea sa-l atentionati si pe f1anatic oleaca.Aproape de fiecare data face mici referiri la cum suntem noi romanii(nu zic cum) si cum sunt ei acolo.Adica chiar suntem obligati sa stam sa il ascultam cum ne face in tot felu?Chiar nu avem oleaca de mandrie nationala?
Skywalker
Eduard, ignoranta e cea mai buna replica in cazul tau (parere personala)
G e o r g e
am auzit o replica care se potriveste de minune domnului eduard .

daca cineva iti zice ca esti un cal ii dai una intre ochi . daca iti mai zice si altcineva ca esti un cal ii zici ca este un idiot . dar daca si o a treia persoana iti zice ca esti un cal , te duci sa-ti cumperi o sa .

cam asa si cu dl eduard al nostru .
guerilla
pai cand invatatoarea te invata si iti arata cum sa scrii corect tu o trageai de urechi cumva? daca cineva iti arata ca nu e ok cum/ce faci si iti arata cum ai putea sa faci tu il pocnesti sau il asculti?
si nu cred ca f1anatic este vocea suprema. sau oricare altul de peste ocean (ca "este" mai multi de acolo pe acest forum). si nu tine de mandria nationala sa te uiti si in gradina altora cum poti sa faci sa mearga lucrurile mai bine.
Vlad6
Eu unu nu m-am simtit jignit niciodata de ceea ce a zis f1anatic.
Chiar mi se pare interesant faptul ca ne prezinta si o alta cultura si o alta mentalitate, chiar as vrea sa posteze si un utilizator din China, din Rusia..... etc sa aflam si ce se intampla in alte parti.
f1anatic
Eu sint aici in calitate de simplu cititor si user. Nu sint nici sfint...si sint convins ca unele din afirmatziile mele pot fi interpretate ca "jignitoare", sau "superioare" sau "arogante" sau mai stiu eu ce.

Cindexprim un punct de vedere diferit...il fac pentru ca...pur si simplu asa stau lucrurile aici...diferite...Simpla enuntzare a uni punct de vedere nu inseamna tavalirea unei mindrii natzionale. Nu inseamna ca trebuie actziune de clasa...Ce poate ar trebui sa insemne...este acceptarea faptului ca in lumi diferite oamenii au conceptzii diferite...si ca chiar daca nu o acceptzi sau nu tzi-o insustesti, trebuie sa recunosti macar dreptul de libera exprimare a tuturor persoanelor din discutzie.

Si acum Eduard...ce oi vrea. Sint venit de 10 ani in America. Vrei sa ma refer si sau sa dau exemple cum merg treburile...de acum 10 ani din Romania ? Sau din problemele...modul de interpretare al problemelor...asa cum ma lovesc eu de ele in viatza cotidiana ?

Repet oferta...vrei sa stai de vorba cu mine pe privat...o putem face. Nu am nici Yahoo nici MSN si nici AOL...dar forum-ul are mesagerie privata si sper sa itzi pot clarifica orice nelamurire.
mike.omega
Parerea mea este urmatoarea: Atat timp cat vulpea nu ajunge la struguri, sunt ai naibii de acri! biggrin.gif
yeotamara97
Te văd în jurul valorii în toate aceste chipuri goale https://homecareoaklandca.com
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.