Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Golf IV sau Opel Astra
Masini.ro Forum > Masini.ro > Versus
Ovidiu7
Hello ... vreau sa-mi cumpar o masina sh, maxim 9000E si nu stiu ce sa aleg.. daca puteti sa-mi dati cateva sfaturi... As opta ptr un Golf IV ... Merci
Rai
Si eu zic un Golf 4 am unul in familie merge foarte bine si nu sunt probleme.Dar un model mai nou si bine dotat e mai scump.
luminita1
daca te intereseaza un opel astra din 2000, recent adus, carte de service, impecabil in 7000 euro.anta19@go.ro
Radu_
e bun golf
e fiabil, n-ai treaba cu el, si daca gasesti diesel, atunci e perfect
Rai
si eu sunt cu golful 4 am asa o masina si inca nu am avut probleme si e buna imi place calitatea prelucrari sunt rare masini la clasa asta asa bine prelucrate.
bogdan47077
am ales deja Golf (desi il comparam doar cu leon, nici gand cu astra)..dar daca la aceiasi bani vrei mai noua (dar pierzi mai mult la re-vanzare) si/sau mai puternica o sa iei astra..dar
nici macar nu se compara la design (ext sau int) la finisare...tinuta de drum..etc...motoarele mereu sunt cu 100 cmc mai mari la opel..si totusi nu au aceeasi putere..oare de ce?
Andrei Suzuki
Te-ai apucat sa dezgropi topicuri?
Luka
2004 e pe-aproape de 2005....poate n-a observat biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.