Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Adio toba (?)
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Engine
Andrei Suzuki
In ideea ca o sa schimb toba finala intr-o buna zi,ma gandeam sa scap de acum de aia mijlocie si sa pun in locul ei o teava de inox,cu acelasi diametru ca restul tevii. Ideea e nu sa castig cai,pentru ca e imposibil,ci sound. Trebuie sa reunosc ca imi place.SI cred ca nu sunt singurul.
Deci,are ce sa se intample rau daca dau jos intermediara si las finala stock (pt moment)?
mike.omega
O sa te vaneze nenea militianu prin oras ca iti urla esapamentu tongue.gif
Andrei Suzuki
Eh,asta sa fie problema..
mike.omega
Ah, da?! Atunci sa ne anunti cand o sa trebuiasca sa te prezinti la sectie cu hartie de la RAR cum ca ai esapamentu ok sa-ti recuperezi talonu tongue.gif
petre 1
nu stiu ce sa zic eu am o toba care face ca dreq si nu am avut treaba ,acum depinde si de noroc.
da'meritaa :coolspeak:
Andrei Suzuki
Bai esti nebun! Aia-i daia nesimtita de carbon,nu?
Trebuie neaparat sa ne vedem. biggrin.gif
Unde ai montat-o? Cat a costat?
petre 1
Nu e de carbon .......da'e nesimtita rau.
e din inox
Alex-F1
Andrei, io cred ca ceea ce vrei tu sa faci se cheama poluare fonica! :ban: Ce-ar fi daca toti soferii ar face chestia asta si toate masinile ar urla la accelerare? Ar fi o debandada si-o nebunie totale pe strazi....nu ca acuma n-ar fi... biggrin.gif ....dar intrebarea e "do you need more"? Si-asa am auzit ca poluarea fonica la voi e cu mult peste limitele maxime admise intr-o capitala europeana....ce facem acuma?....daca tot e rau, rau sa fie sau cum? N-ar trebui sa ne gandim cum sa indreptam raul, in loc sa-l facem si mai rau? Ce zici?
ezeQuel
Ba ati innebunit?!! Auzi la ei..poluare fonica...te alearga garda...de ce mai postati la tuning??? :bash:
Vlad6
QUOTE(ezeQuel)
Ba ati innebunit?!! Auzi la ei..poluare fonica...te alearga garda...de ce mai postati la tuning??? :bash:

:clapping:
mike.omega
Sa inteleg ca e trendy sa te opreasca politia si raru pe strada si sa te lase fara talon din cauza faptului ca masina ta nu corespunde? tongue.gif
ciprian78107
da un lambo/ferrari/orice facut de amg nu fac tot poluare fonica?Sau ca alea asa suna din fabrica este iertat?:bash: Cel mai bine faceti ca mine stati cu talonul acasa pe televizor si cand va opreste makar nu ramaneti fara el da platiti amenda de 300 de mii...riscul meseriei.
Prefer asa si sa trec printr-un pasaj in blana sa se auda cam am trecut pe acolo :punk: decat sa stau cu frica in san ca domne fac poluare fonica.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.