Help - Search - Members - Calendar
Full Version: V-ati lua Subaru Impreza WRX SH?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Subaru > Impreza
Mikidutzaa
Am o mica mare dilema: vreau sa imi iau o masina si ma gandisem la o Toyota Corolla 1.6 Xellence. Dar dup-aia am vazut o Subaru Impreza WRX SH din 2004 (garantie pana in Feb. 2007) cam la acelasi pret.

Stiu ca intretinerea si asigurarea ar fi mult mai scumpa la Subaru+ca probabil a fost forjata, DAR...
eddie
Pai cine isi ia Subaru WRX a lut-o sa traga de ea,e la fel ca BMW-urile cu motor puternic.E normal sa fie alergate.Daca ti-ai lua si tu una noua din modelele astea ai alerga-o la fel .
As lua-o,de ce nu,dar depinde la ce bani si la cati km ?
G e o r g e
WRX ul nu neaparat ! STI ul 80% sanse sa fi fost alergat , daca a fost luat de afara, 99% sanse sa fi fost alergat daca a fost luat de la noi .

la WRX cam 50-50 sanse sa fi fost alergat .
Mikidutzaa
Gata, am dat ieri banii de avans la BCR Leasing smile.gif. E un WRX Wagon luat de la Radacini (a fost buy-back) din 2004, 40000km (in garantie pana in februarie 2007). Pare un piculet neingrijita, dar pretul a fost OK zic eu (14300). Luni sper sa o iau si o sa pun impresii la totul despre masina mea.
G e o r g e
welcome to the club ...

gata , acum o sa prinzi virusul ... nu mai ai scapare
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.