Help - Search - Members - Calendar
Full Version: conector mp3
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Interior
Meditatorul
aveau prin carreffour anul trecut niste casete cu un fir care se baga intr-un mp3-player portabil si gata nu mai trebuia sa schimbi casetofonul din masina cu un mp3 player.

stie cineva daca se mai gaseste pe undeva, pt ca la carreffour nu se mai comercializeaza.
Cristi72616
QUOTE(Costin53188)
aveau prin carreffour anul trecut niste casete cu un fir care se baga intr-un mp3-player portabil si gata nu mai trebuia sa schimbi casetofonul din masina cu un mp3 player.

stie cineva daca se mai gaseste pe undeva, pt ca la carreffour nu se mai comercializeaza.


Vezi ca au la Cora. Eu mi-am luat acum 2 saptamani cu vreo 300k. La raionul de cabluri, mufe, adaptoare.
Multa bafta!
florin55503
se gasesc mai peste tot numai ca dupa o perioada adaptorul (care de fapt este o caseta se striica. si e destul de nasol si neconfortabil: umblii cu un fir in bricheta saincarci cd-payerul si cu altul in casetofon. apoi daca vrei sa schimbi cd treaba devine destul de complicata daca esti in mers
Meditatorul
multumesc pentru raspuns!

voi merge chiar azi sa imi cumpar!

il pun la un mp3 player portabil gen usb pen flash!

inca o data, multumesc pentru informatie!
vma
te invat o smecherie care la mine a mers smile.gif Am scos toate mecanismele din caseta si nu se mai aude zgomotul ala de motoras cand invarte casetofonul caseta. Dar ai grija ca unele casetofoane sunt mai destepte si daca observa ca motorasul nu se invarte in sarcina se opreste smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.