Help - Search - Members - Calendar
Full Version: MP3 player
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Interior
Davidinho
As vrea sa imi iau un MP3 player la vreo 5 mil (+ sau -) Pioneer sau Alpine. Am un Golf 4 negru iar interiorul este si el in intregime negru asa ca mi-as dori ceva de asemenea pe negru care sa se asorteze cu bordul de VW adica albastru-rosu. Stie ceva vreunul care merita?Sau alta marca dar care sa se asorteze frumos cu bordul
Andrei Suzuki
In banii astia de incadrezi la un Pioneer DEH-2800MPB care e vreo 470RON.Arata destul de bine;are display-ul albastru si tastele rosii,ideal pt VW.
Cam in aceeasi bani mai gasesti de la Alpine CDE-9846RM si la Clarion DB358RMP. Altceva nu stiu daca merita cumparat la banii astia.
Pioneerul cred ca se potriveste cel mai bine.
Davidinho
Eu ma gandeam la Pioneer DEH-30MP care depaseste putin e vreo 5.7 mil dar arata tare rau. Crezi ca se merita banii in plus?
petre 1
Suntem in aceiasi dilema cam asta ar fi ce am gasit eu :
www.caraudioshop.ro/prod_details.php?pid=CDE-9845RR%2FRB
www.be-loud.ro/produse/CD-MP3_Player/SONY/CDX-A250/
cam astea mi-au placut mie ,dar 70 % voi merge pe Alpine.
ps: pe amandoua le gasesti si prin supermarchet-uri la preturi mai mici (aprox 500 mii)
Andrei Suzuki
Davidnho,am vazut pe viu Pioneeru ala si mie mie se pare urat rau.Ma rog,gusturile nu se discuta.Tu decizi daca merita sa dai bani in plus pe el.
Petre,vezi ca primul e prea scump acolo.Se gasesc si mai ieftin! Modelul de la Alpine pe care i l-am aratat eu lui lui Davidnho e model 2006.
Iar de al doilea,sincer,uita.
Davidinho
QUOTE(Andrei Suzuki)
Iar de al doilea,sincer,uita.


biggrin.gif Este oribil intradevar

Mi-a mai zis cineva ca arata rau Pioneerul ala dar mie asa in poza mi se parea dragutel...dar cu cat mai uit mai bine mi se pare ca se aseama f mult cu Alpinurile doar ca e...Pioneer blink.gif
florin55503
am vazut un kenwood cu afisajul albastru si rosu cum il vrei tu dar era putin peste 5 mil. 5,5 mil parca. in media galaxy
Davidinho
Mi-am gasit pana la urma mp3 playerul ideal pt masina, un Alpine CDA-9852RR. E pe rosu si se asorteaza perfect. A fost destul 7.8 mil dar cand pui ochii pe ceva restul ti va parea urat biggrin.gif
Andrei Suzuki
Felicitari! Sa il stapanesti sanatos.E foarte misto!
Ma duc si eu azi sa imi iau un CDA-9853R. biggrin.gif Dabia astept
Davidinho
Mersi!
Foarte tare e ala pe care vrei sa ti-l iei! Si super destept. Eu nu puteam sa investesc chiar atat blush.gif
Dar oricum merita toti banii. Sa vezi cand pleci cu masina noaptea mai ales, da un aspect f misto consolei.

Acum urmeaza niste boxe ovale. La cate stie sa faca imi e si rusine mie ca il pun sa cante in boxele standard biggrin.gif
Andrei Suzuki
biggrin.gif Cat de misto e..
Davidinho
Oho super,sa il stapanesti sanatos daca e alt tau asta beer.gif
Andrei Suzuki
Da,e al meu.Azi l-am luat. biggrin.gif
Davidinho
Tare misto. O sa fie atractia consolei de acum incolo biggrin.gif
Apropo, ca vad ca si tu ai acolo in centru un spatiu gol. Asa am si eu numai ca e sus. Nu stii cu ce am putea s ail umplem? Exclus dvd-playere de jde milioane. Ceva ieftin dar cu impact maxim biggrin.gif
Ma gandisem la niste ceasuri ca cele de la Hyundai Coupe, sau doar unul ca la fosr modeo...oricum sa fie ceva cu gust. Poate un mic display care sa nu faca nimic,doar sa acopere golul. Nu stiu,poate ai si tu vreo idee
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.