Help - Search - Members - Calendar
Full Version: CRIMA !
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Engine
marius68582
Tututror cred ca va place CLS-ul..mie inclusiv.Dar ia uitati-va ce a reusit sa fac tunerul neamt ASMA din bijuterie de masina.
HalbaSus
Oribil... sper sa nu-si ia nimeni asa ceva... mercedesurile in general nu se prea preteaza la tuning... dar asta e dezgustator... e ca si o femeie frumoasa cu barba si mustata.
florin55503
e sub orice critica.
r4mp
Si mertzurile se preteaza la tuning, dar niste restilizari subtile, pastrandu-se liniile initiale ale masini. Spre exemplu BRABUS`urile
r4mp
sau de la Kleeman
r4mp
La urma totul se rezuma la gusturi, si daca clientul cere, tunerul executa... Ca nu tuturor le place .. e normal :puke: . Omul este un critic innascut si nu cred ca se va schimba prea devreme blush.gif
HalbaSus
CLS-ul de la Kleeman nu arata rau deloc, e greu de zis daca e mai urat sau mai frumos ca un CLS stock... oricum fata de prima poza e superb biggrin.gif.
Lucas
pai uite ca si ASMA poate sa faca un tuning placut ochiului.
Lucas
smile.gif
Lucas
kit`ul celor de la kleeman mie personal nu imi place chiar deloc. spre exemplu, kitul care imi place cel mai mult mie pe CLS este asta :
Lucas
Poza 2
Lucas
Poza 3 (si ultima de altfel smile.gif )
Lucas
Imi place in mod special ca am tinut cont de designul CLS`ului care este cu muchii , si au facut un kit tot cu muchii. Elegant si agresiv si sportiv putin. Mie imi place enorm cum arata. Parca si accentueaza masivitatea masinii. Oricum este doar o parere si un gust.
florin55503
pe mine unul nu ma incanta sa am lumini sub o asemenea masina. mi se pare usor deplasat. asemenea neoane stau bine pt alfel de masini. unele kituri chiar dau personalitate masinii
r4mp
acesta cu neoane e democar de la alpine wub.gif
marius68582
Unii chiar nu invata din greseli!Dupa CLS,ASMA a decis sa grefeze si Clasei S botul demn de un utilaj de dezapezire.
TLS-09
Ma frate prima oara am crezut ca-i o chestie din aia de curatat zapada (doar ca lama era putin diferita). Groaznic! Parca am vazut Dacii mai bine tunate (Nu credeam ca ma sa zic asta vreodata blush.gif ).


Scuze nu am citit toate posturile si m-am repezit sa scriu.
Dupa ce am inchis am observat opinia lui Marius. Asa ca "gind la gind cu bucurie".
r4mp
mda... au reusit sa mai strice o masina cu grila asta oribila! probabil patronului firmei ii plac foarte mult trenurile de la inceputul secolului trecut... si a vrut sa implementeze forma asta! again! BLEAH :puke:
Davidinho
Nici mie nu mi se pare ca ii sta f bine unui Mertz dar grilele de genul asta dau super bine pe alte tipuri de masini. Si probabil ca oamenii au incercat un tuning agresiv si pe Mercedesuri dar a iesit putin cam monoton. Daca mai "sculptau" putin in grila iesea ceva cu totul diferit
air_wolf
e varul renegat al lui vader biggrin.gif biggrin.gif din cauza astuia au disparut cavalerii jedi, cum l-au vazut au murit de ris biggrin.gif
TLS-09
Parca aduce vag cu buzele Onei Zavoranu. biggrin.gif
marius68582
Nici noul CL nu are scapare.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.