Help - Search - Members - Calendar
Full Version: lipsa pe profesionalism
Masini.ro Forum > Administrare > Admin www.masini.ro
Dan71857
de ce stergeti posturile fara a da un raspuns? inteleg... nu va intereseaza .. e alegerea voastra... nu trebuie sa se supere nimeni....insa puteati sa aveti diplomatia sa o spuneti !
urat din partea voastra!
Vlad6
Dan mesajult tau incalca regulamentul si faptul ca l-am sters fara sa primesti avertisment ar trebui sa te bucure nu sa te supere.
Daca vrei sa comunci ceva te rog reformuleaza fara a insera publicitate sau link-uri.
Am considerat ca nu a existat intentie in faptul ca ai incalcat regulamentul si sper sa dovedesti ca asa este.
Dan71857
ok am inteles unde am gresit ! Chiar imi pare rau nu am avut inentia de a face reclama ! Daca vroiam sa fie asa umpleam fiecare sectiune cu linkul acela ! Insa am vrut o parere de'a voastra in legatura cu propunerea mea ! Acel site stand alone de versus care cred ca ar avea succes fara nici o obligatie fara nimic ci doar sa fie sub tutela voastra si redirectarea de la sectiunea versus catre acel link ..nu stiu cum sa reforlmulez altfel si sper ca nu am mai incalcat vreo regula smile.gif astept un e-mail de la voi!

Multumesc,

Dan Craciun
dan.craciun@softure.com
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.