Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Formula 1 2004
Masini.ro Forum > Auto Motor Sport > Formula 1 > History
Iulian8
incepe din nou spectacolul 'Marelui Circ'!!!
care sunt pronosticurile voastre pentru acest sezon?
incep eu: 1.Schumacher , 2.Barichello , 3.Montoya, restu nu conteaza.

Ferrari rules....
Rai
Iulian la tine masinile nu conteaza?
Radu_
nu v reau sa comentez nika, dar l-ai EXCLUS pe cel care poate sa tina piept lui m sch, si anume pe Kimi R, de la mclaren; eu as vrea ca el si echipa lui sa castige, si cred ca are sanse f mari la victorie
Iulian8
da scuze ca nu am mentionat si masinile insa cred ca sti ce masini piloteaza cei pe care i-am mentionat, nu?
kimi? no way, nici o sansa....
ciprian7
Inafara de Ferrari, nu exista alta echipa de F1 care sa poata castiga campionatul! Este foarte clar! "Batranul" Schumacher va fi din nou in frunte, urmat de Alonso si probabil Kimi!
Laurentiu_007
Dupa MP al Australiei am ajuns la singura concluzie:FERRARI NU ARE CONCURENTA!!!
Rai
Mai sunt 17 curse.Oare sa fie cum zici?Eu sper ca nu.
M i h a i
Nici eu nu ma sperii de prima cursa din acest sezon. BMW are timp sa le rupa gura
Cristi2
pana una alta, se pare ca bmw-ul spulbera cutii de viteza, iar mclaren, motoare.
Laurentiu_007
se pare ca am avut dreptate.
bmw pateste la fel ca peugeot in wrc, ma refer la cutia de viteze
Rai
cel putin nu merge cu 3 roti ca ferrari intr-un an remember era tot schumacher la volan.
Iulian8
imi pare f rau de ceilalti concurenti insa acum la bahrein s-a vazut ce si cum ....
mercedes s-a facut de rahat, bmw are probleme majore la cutie....
totusi button se pare ca are noroc, cel putin pana acum.
oare de ce ferarri poate iar celelalte echipe nu?
Iulian8
ceilalti piloti s-au obisnuit sa vada doar spatele ferarriului
Rai
nu stiu parca nu ai intelege pe romana ce scriu si ma stradui.am mai scris depinde ce buget si ce sponzori ai e o chestie numai si numai de bani si mai e si fanatismul pe care unele firme au fost duse la faliment ce rost are sa castig un premiu cand eu nu am bani sa mai construies ceva.sigur ferrari e altfel ei au prins o faza si nu vor sa renunte coasta cat o vrea.ai sa vezi cand renunta schumacher unde se vor trezi incet incet eu urmaresc marele circ de mai bine de 20 de ani si am vazut cum sar toate din ferrari.si sunt curios cand nu mai merge cati fani o sa mai fie pe net eu am fost cu bmw si acum 20 de ani dar tu?

[ acest mesaj a fost modificat de : de 2004-04-07 11:41 ]
Iulian8
am mai vazut eu viteji din astia..acu 50 de ani eram fan bmw.....sau ferarri sau mclaren....
cu tot respectul pt tine si pt optiunile tale, ma abtin de la orice comentariu.
in primul rand sunt fan al lui schumacher poate de pe vremea de cand unii vedeau in nigel mansel unicul pilot din f1, ma rog, lasand asta deoparte orice iubitor al masinilor nu poate nega ca ferarri sunt cei mai tari la ora actuala din f1, restul de probleme , legate de buget si alte rahaturi nu ma intereseaza, las pe altii sa le digere. despre bmw , la fel sunt un fan declarat al masinilor facute la munchen, insa in f1, totusi ferarri face legea si chiar daca n-ar face-o , sunt super masinile facute de ei.
Rai
eu nu sunt un viteaz cu f1 dar stiu anumite chestii dar care cred ca nu au importanta.oricum cred ca si schumacher o sa iasa odata la pensie si vom vede atunci unde va fii ferrari,sau mai stii poate vine la bmw.
Iulian8
sigur ca si schummi o sa iasa la pensie la fel ca multi sportivi si o sa vedem atunci ce face ferarri, dar pana atunci sunt cei mai buni.
parca va vad ce o sa sariti toti anti ferarristii cu gura dupa plecarea lui schummi ....
dar pana atunci mai e ...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.