Help - Search - Members - Calendar
Full Version: FOCSANIUL!alo!FOCSANIUL!
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic
ivghenie74744
vad ca se poarta ,e cinva din focsani pe aici ?????daca da ,atunci dati un semn!!!! beer.gif
mihai58026
hihihihi
esti din focsani?
nu m-am uita pana acum la semnatura ta..
marfa! am crescut in Focsani pana la varsta de 16 ani
frumos....
ivghenie74744
cand mai treci anunta ma cu o zi inainte? :wave:
mihai58026
de ce ? ca sa-mi pregatesti serbare la Morcov??
:angel:
sigur, d ece nu.. ideea e ca n-am mai trecut de vreun an si jumatate.. :bandit: deh, ce sa-i faci?!?! trebuie sa castigam bani...
in ce parte a orasului stai?
eu am stat vizavi de vechea militie pana pe la 7 ani si dp-aia in obor vizavi de cladirea administratiei financiare sau ce naiba e acolo
ivghenie74744
ma gandeam la mici si ....bere?!la vulturu stau acum am o casa si mi pare mai liniste decat la oras . mi am luat si familia si un catel si s fermier
mihai58026
nu-i rau!!
si daca-ti spun ca am bunica la Biliesti??
smile.gif)
din paate nu e bunica favorita, asa ca evit sa trec pe acolo prea des
ivghenie74744
sa traiesti!!!! :angel: am glumit
V56465
Salutare! Bun gasit!

Este orasul de suflet si al meu, ca sa zic asa. Am un unchi care locuieste acolo (fost profesor de desen si arte plastice), iar un picut mai departe, (Jaristea) bunicii.

Acum mai greu, deh, cu serviciu si cu familie, dar pina am terminat liceul (si chiar la facultate), toate vacantele numai acolo mi le petreceam si mai facem si naveta uneori.

Poate, poate, in masura timpului (si a vremii.... din ultima vreme) e intilnim la niste mici cu bere?? cu viiiiiinnn!!!! beer.gif , la o pastrama cu must.... band.gif

Sa auzim numai de bine! :wave:
ivghenie74744
vinul se rezolva dar de must....cam tarziu? esti invitat dac o fi ceva in viitor .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.