Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Un moderator masini.ro la TV
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
Pages: 1, 2, 3
madalina
Duminica, pe TVR2, la ora 11:00, in cadrul emisiunii Roata la roata, ma veti vedea, daca aveti chef sa va uitati, prezentand Toyota Avensis si Citroen C5. Astept comentarii dupa! blush.gif
Vlad6
of course ca ne uitam ca merita si ei rating macar pentru ca te-au invitat smile.gif
succes
Andrei Suzuki
Ce ora?
James Kilowatt
Da emisiunea respectiva si pe TVR international? Ca TVR2 nu e si pe internet sad.gif
G e o r g e
haide ... sa fie cu bafta . le-ai zis cine te-a initiat in tainle automobilului ? biggrin.gif
mihai58026
Bravo, Madalina!!!!
@ George:
cine? vlad??
smile.gif))))))
apropos, daca garantezi aparitie la TV, platesc meditatii
wink.gif
G e o r g e
aparitiile la tv ... fiecare pe barba lui .
madalina
M-a initiat in lumea masinilor fostul meu prieten, G e o r g e.

In functie de ceea ce vor zice cei din TVR dupa aparitia de duminica, de comentariile de pe Forumul emisiunii, voi mai apare sau nu.
romb
wow! super tare! bravo tie!

ai putea sa porti un tricou cu masini.ro sa ii faci publicitate site-ului biggrin.gif biggrin.gif
Andrei Suzuki
Deci la ce ora e?
Romb,nu prea merita reclama. wink.gif
madalina
Ora 11:00
eddie
Bravo Madalina !
Pentru cine nu stie, mai avem un coleg de forum care prezinta in fiecare sambata dimineata pe TVR 2 emisiunea ,,Numai cu acordul minorilor"....ghiciti cine-i ? biggrin.gif
romb
shit! duminica dimineata sunt la bucuresti la cineva fara televizor daca va vine sa credeti biggrin.gif .e vreo reluare ?

@eddie , cumva tu ? biggrin.gif biggrin.gif
madalina
Florin Ristei, fst vocal al trupei Amicii, cei cu "ea este dana, colega mea"
eddie
Nu de mine e vorba ! biggrin.gif
E intr-adevar vorba de Florin Ristei,care acum e solistul vocal al trupei Marfar.
boty
Bravo, ai ales o emisiune cu adevarat despre masini si nu despre care importator are influenta mai mare.
Succes si sa fie inceputul pt ceva calumea :wave:
Maff
Felicitari, o sa ma uit si eu.
HalbaSus
Felicitari madalina. E tare emisiunea respectiva... printre putinele emisiuni auto din romania care fac altceva decat sa difuzeze spotul publicitar al unei masini + niste comentarii insipide despre caracteristicile ei tehnice. Presupun ca o sa le conduci pe circuitul acela oval... Pentru reputatia forumului te rog sa mergi ceva mai tare, pt ca acum vre-o 2-3 saptamani era o tipa care a condus pe circuit respectand viteza regulamentara din zona trecerilor de pietoni biggrin.gif. Glumeam evident... felicitari si multa bafta.
Andrei Suzuki
I-auzi domne,numai vedete avem pe-aici. biggrin.gif
mike.omega
Felicitari!
Daca voi fi acasa, o sa incerc sa tin minte sa ma uit biggrin.gif
ivghenie74744
ma rog sa nu raman fara cablu , trebuie sa mai verific vechea antena .la cat mai multe emisiuni !!!!!!!!bafta!
Legionaru'
Eu sambata sunt plecat la o competitie sportiva si nu o pot vedea!Daca o poate inregistra cineva pt. ca vreau sa o vad si eu! blush.gif
madalina
Este duminica!
Adin.C
Bafta!!
Alex-F1
Pfuaaai, ce tareeeee..... :clapping: asta da veste beer.gif bravo Madaaaaa :1: , rupe-le gura... Baftoi maxim!!!! Of course ca ma uit si io....o sa-mi pun memento la mobil, ca sa fiu mai sigur ca nu uit biggrin.gif Succes! :wave:
Skywalker
Mai uit si eu, astept comentariile dupa emisiune. Sper sa mai fie prezente din astea si aici in West Side Area pe la vreo televiziune locala, poate apar si eu biggrin.gif
James Kilowatt
Vre-un voluntar care sa puna emisiunea pe internet? smile.gif
mike.omega
Ar trebui sa fie aici http://www.tvr.ro/webcast/inregistrari.php#3 dar nu cred ca o sa apara blush.gif
admin
QUOTE(Andrei Suzuki)
Deci la ce ora e?
Romb,nu prea merita reclama. wink.gif



Cine te-a suparat Andrei?..esti orgolios?smile.gif)
Leone
va apare undeva pe internet? din pacate nu sunt in ro....si tare as vrea sa vad emisiunea! multa bafta Madalina!
eddie
A scris Mike Omega mai sus cum poti vedea inregistrarea cu putin noroc !
Andrei Suzuki
QUOTE(admin)
QUOTE(Andrei Suzuki)
Deci la ce ora e?
Romb,nu prea merita reclama. wink.gif



Cine te-a suparat Andrei?..esti orgolios?smile.gif)


Stickere.Iti zice ceva? biggrin.gif
sergiutruta
Exista ora 11 duminica dimineata? :yawn: blush.gif
Iulian HondaFan
felicitari Madaaa band.gif beer.gif biggrin.gif

acu' trebuie sa inregstreze cineva emisiunea si sa puna clipul pe un site undeva sa il vedem si noi astia de pe-afara.

bey, si atentie duminica trebuie sa intram pe forumul TVR sa facem zarva in favoarea Madalinei. btw, ce emisiune e asta ca sa o gasesc si io.

bafta maxima!
Mariustom
Salutare :wave:
offtopic.gif
QUOTE(G e o r g e)
le-ai zis cine te-a initiat in tainle automobilului ?
+
QUOTE(madalina)
M-a initiat in lumea masinilor fostul meu prieten, G e o r g e.

Păcat, pentru că v-ați "completat" unul pe altul.
Pe bune, no offence. :wave:
Cipicanu`
QUOTE(Tuca Show)
Eu sambata sunt plecat la o competitie sportiva si nu o pot vedea!Daca o poate inregistra cineva pt. ca vreau sa o vad si eu! blush.gif


La Baia Mare cumva?
Impulse
George a scris:
“haide ... sa fie cu bafta . le-ai zis cine te-a initiat in tainle automobilului ?

Madalina ascris:
“M-a initiat in lumea masinilor fostul meu prieten, G e o r g e.”

WOW!
Ce topic domnule! Poate era mai buna idea sa il pui pe ex-boyfriend-ul George sa scrie despre subiect… era mai mascat putin…stii.. autoreclama…
In afara faptului ca acest topic mi-a deslusit MUUULTE semne de intrebare trebuie sa recunosc ca sunteti de toata jena. Puneti si idila amoroasa pe forum ca vorba aia este de interes national… cum am putea rata asa ceva?
Treaba cu initierea e profunda rau…

Oare prin ce “metode” se ajunge pe la TV ca marea majoritate a emisiunilor auto au prezentatori de tot rasul…. Vom mai progresa oare?....

Nu de alta dar Madalina nu m-a impresionat nicodata prin cunostinte tehnice… Ma intreb in ce fel vor fi prezentate masinile si ce anume sta la baza prezentarilor….

Networking-ul, networking-ul bata-l vina…

Ar trebui mai intai sa realizezi ceva si mai apoi sa inceapa laudele …

Madalina a scris:
“In functie de ceea ce vor zice cei din TVR dupa aparitia de duminica, de comentariile de pe Forumul emisiunii, voi mai apare sau nu.”

Ne sugerezi ceva? :angel:

Ca uite, unii fac deja apel sa te propulsam… “bey”…

Mare ti-e gradina Doamne! laugh.gif laugh.gif laugh.gif
James Kilowatt
QUOTE(Impulse)
Oare prin ce “metode” se ajunge pe la TV ca marea majoritate a emisiunilor auto au prezentatori de tot rasul…. Vom mai progresa oare?....

Nu de alta dar Madalina nu m-a impresionat nicodata prin cunostinte tehnice… Ma intreb in ce fel vor fi prezentate masinile si ce anume sta la baza prezentarilor….


Intotdeauna exista exceptii de la regula.... nu e frumos sa aplici reguli generale cazurilor individuale. E ca si cum as considera pe cineva pe care nu-l cunosc decat de pe forum mitocan, pentru ca romanii arunca in general hartiile pe jos.

Oricum, daca esti curios in ce fel vor fi prezentate masinile, urmareste emisiunea, face bine la rating biggrin.gif

TVR transmite prin satelit?



Multa bafta, Madalina!!!!! smile.gif
mihai58026
impulse, nu e frumos.... este vorba de o domnisoara/doamna...
da-i o sansa!
iar gestul lui MR sau al lui Iulian este demn de toata lauda....chiar daca suntem intinsi pe tot teritoriul tarii [sau al globului], oarecum intre noi pe forum suntem amici, sau macar cunostinte.. si atunci cand una din cunostintele tale [ca sa nu spun amic] obtine ceva il aplauzi si il incurajezi, right?! it helps the world go round in a much nicer way, don't it??

a nu se intelee gresit: ce treaba are cu cine fost mada sau cine a initiat-o in masini cu "realizarea" ei de duminica?? ori poate prezenta masinile intr-un mod profesionist, si atunci o vom aplauda, ori nu poate, si atunci ii vom atrage atentia si ea isi va corecta greselile, si va merge mai departe

hai "bey", madalina. "bey"... :angel:
no offense i hope si scuze de off-topic
Iulian HondaFan
Impulse are prob ceva de refulat, Mada nu a fost prea entuziasmata de BMW asa ca acum trebuie sa isi ispaseasca pacatele...

adica nu, mea culpa, el este intransigent si pur biggrin.gif

Gogule, esti ruda cu Vadim?

gata, ma duc sa-mi mai mananc de sub unghii. :angel:
Mariustom
Salutare :wave:
Nu vreau să sune a drept la replică la ce a scris Mihai, dar postul meu precedent se referea la "săgețile" trase încrucișat de Mădă și George.
Referitor la "apariția pe sticlă", n-am zis-o, o zic acum, BRAVO EI, în primul rând, e meritul ei, și așa i-a fost Karma. Tot înainte. biggrin.gif
Nu am scris părerea mea, cea de mai sus, la postul precedent, deoarece coincidea cu a celor mulți, eu m-am referit la ceva "mai deosebit".
Vlad6
Eu gasesc normal sa o sprijinim pe Madalina. Ea face parte din comunitatea noastra si trebuie sa lasam la o parte orice ne-ar fi suparat si sa fim alaturi de ea.
Parerea mea este : bravo tvr aveti pe cineva capabil la voi in emisiune !
@madalina - fara emotii - totul va iesi foarte bine si chiar daca nu noi tot vom fi alaturi de tine biggrin.gif
sergiutruta
:minigun:
se simte un mic razboi?
Impulse, nu fi rau. Ce daca s-a strecurat un subiect de telenovela. Sa ramanem la subiect. Felicitari Madalina.
madalina
QUOTE(Impulse)
WOW!
Ce topic domnule! Poate era mai buna idea sa il pui pe ex-boyfriend-ul George sa scrie despre subiect… era mai mascat putin…stii.. autoreclama…


nici nu intentiona sa fie nimic altceva decat autoreclama.

QUOTE(Impulse)
Oare prin ce “metode” se ajunge pe la TV ca marea majoritate a emisiunilor auto au prezentatori de tot rasul…. Vom mai progresa oare?....


Se ajunge prin metode extrem de lipsite de etica si rusioane in respectiva emisiune: intra un realizator al emisiunii pe forumul masini.ro,, citeste pe aici, imi trimite un mesaj, discutam la telefon despre masini si ma invita sa realizez o rubricuta in emisiune. Intr-adevar, foarte mult networking.

biggrin.gif
eddie
Tu Mariustorm nu uita ca ai fost cel care ai aruncat piatra....
Ai vreo problema ? Simti si acum usturimea sagetilor ? :minigun:

Iar Impulse sa nu uite ca este in perioada de gratiere.Bine ca a inteles si el ceva acum la sfarsit,intotdeauna trebuia sa fie cineva ultimul... biggrin.gif
laur6
mai bine inchideti topicul pt ca s-a sarit calul troian, care era destul de mare down.gif
V l a d
impulse ca deobicei nu stii sa faci altceva in afara de a da cu bata in balta. Sincer ar trebui sa te autocontrolezi un pic si sa lasi rautatile inutile si comentariile combatante. In caz ca nu ai inteles aici e forum, nu zona de aruncat cu noroi.
Si cat am scris mesajul asta m-am tot gandit si DA meriti un avertisment.
Rautatea pura si intentia rea se vad de la o posta.

Vom discuta oricum ce facem pentru ca tu esti in perioada de proba daca tine eu bine minte.
admin
QUOTE(Impulse)
George a scris:
“haide ... sa fie cu bafta . le-ai zis cine te-a initiat in tainle automobilului ?

Madalina ascris:
“M-a initiat in lumea masinilor fostul meu prieten, G e o r g e.”

WOW!
Ce topic domnule! Poate era mai buna idea sa il pui pe ex-boyfriend-ul George sa scrie despre subiect… era mai mascat putin…stii.. autoreclama…
In afara faptului ca acest topic mi-a deslusit MUUULTE semne de intrebare trebuie sa recunosc ca sunteti de toata jena. Puneti si idila amoroasa pe forum ca vorba aia este de interes national… cum am putea rata asa ceva?
Treaba cu initierea e profunda rau…

Oare prin ce “metode” se ajunge pe la TV ca marea majoritate a emisiunilor auto au prezentatori de tot rasul…. Vom mai progresa oare?....

Nu de alta dar Madalina nu m-a impresionat nicodata prin cunostinte tehnice… Ma intreb in ce fel vor fi prezentate masinile si ce anume sta la baza prezentarilor….

Networking-ul, networking-ul bata-l vina…

Ar trebui mai intai sa realizezi ceva si mai apoi sa inceapa laudele …

Madalina a scris:
“In functie de ceea ce vor zice cei din TVR dupa aparitia de duminica, de comentariile de pe Forumul emisiunii, voi mai apare sau nu.”

Ne sugerezi ceva? :angel:

Ca uite, unii fac deja apel sa te propulsam… “bey”…

Mare ti-e gradina Doamne! laugh.gif laugh.gif laugh.gif




Primul impuls pe care l-am avut dupa ce am citit asa a fost sa zic :"CE TARAN!". Fiind mai politicos de felul meu m-am abtinut, asa ca nu mai zic nimic whistling.gif
HalbaSus
Hehe, Impulse is back... chiar iti simteam lipsa... vad ca nu ti-ai pierdut aciditatea (ceea ce e bine) dar de data asta chiar ai folosit-o intr-un mod nasol... e vorba totusi de o domnisoara/doamna colega de forum, chiar daca nu te intelegi bine cu ea tot nu e frumos sa presupui/afirmi lucruri rautacioase despre ea... Si daca a fost prietena lui George ce-are ? E o tara libera. Cat despre cunostintele ei tehnice... am 2 precizari:
1. Ca sa testezi o masina nu iti trebuie cunostinte tehnice... trebuie doar sa zici cum se comporta masina, orice sofer poate sa faca asta (stiu ca nu urmaresti emisiunile top gear dar intr-una din emisiuni in care testau masini din clasa supermini-urilor (1007, panda, jazz) masinile au fost testate de MAMELE celor 3 prezentatori, care au facut afirmatii mult mai pertinente despre utilitatea masinilor decat ar fi facut prezentatorii (care dupa cum au recunoscut probabil ar fi facut ture pe circuit ar fi spus cat de bine accelereaza, franeaza, manevreaza si ar fi dat note in functie de viteza maxima obtinuta, chestii care nu prea conteaza la o asemenea masina)
2. Putine dintre fetele pe care le cunosc au mai multe cunostinte tehnice decat madalina. Sunt convins ca postura de moderator pe masini.ro (si poate prietenia cu george) au ajutat-o in dobandirea unor cunostinte tehnice pe care majoritatea fetelor nu le au.
mihai58026
@halba

exemplul cu Top Gear este foarte bun!
subscriu [daca imi dai voie] la ideea ta

dac mai e nevoie!
haaaaaaaaaaaaaaaaaaai Mada!!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.