Help - Search - Members - Calendar
Full Version: targuri auto
Masini.ro Forum > Masini.ro > Juridico-financiar
Dan27
daca stie careva unde se tine targul de masini din brasov si cand..?eu stiu ca se tine sambata dar unde?eventual detaliati ca sunt din cj si nu stiu Brasovul,multumesc anticipat!
eurolanD30459
SALUT!SI EU SUNT DIN CLUJ;DAR DACA NICI UN BRASOVEAN NU ITI DA O MANA DE AJUTOR;AM SA ITI SPUN CE STIU EU:E IN AFARA ORASULUI;UNDEVA PE CAMP;LA VREO 10KM DE ORAS;IN PARTEA OPUSA DE INTRAREA DINSPRE CLUJ!GRIJA SA NU NIMERESTI LA TRAGUL DE MASINI MARI(CAMIOANE SI AUTOBUZE)!!! :wave:
marius68582
targul se tine in tarlungeni,care face parte din sacele care la randul lui e oras separat de bv dar e lipit.mergi spre bucuresti,si chiar dupa ce ai trecut de cartierul darste(sau dupa zona cu metro-selgros etc) imediat dupa podul care trece peste calea ferata faci dreapta,e o pasarela care te duce in sacele,orasul e de fapt in stanga dn1 cum mergi spre bucale.mergi pana in centru sacelelor,si acolo intrebi de targul auto.e un drum care face in stanga,dar daca iti zic acum care e nu iti va fii de folos,de descurci oricum odata ajuns in zona.succes.
Dan27
mersi,l-am gasit smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.