Help - Search - Members - Calendar
Full Version: HUMMER H2 in ROMANIA
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
Bogdan Mihai
Ce sa ne fie si noua mai
cica a ajuns si la noi in romania cu hummer cu modelul h2 imaginea hummer la noi in tzarishoara este Bogdan stelea fostul portar "chelios " de la natzionala romaniei
am si eu pe site un mini articol il pueti citi pe la mijlocul paginii http://www.automotorclub.com modelul cica costa 5 miliarde de lei si pt a conduce masina nu primeste nici un leu e deajuns dupa parerea ma masina ! timp de 2 ani nu are voie sa conduca alta mashina inafara de hummer h2 !

[ Acest mesaj a fost modificat de : de 2004-02-28 14:44 ]
costelino
Daca vrei sa iti citeasca cineva articolul scrie corect adresa (ai pierdut un o )nu inteleg ce ai cu stelea
Radu_
eu as zice doar atat - e o masina care merita respectata.punct
Bogdan Mihai
stelea este imaginea hummer in romania!
Paul5
h2 e la genunchiul broastei fata de fratele mai mare.daca o masina merita respect ,aceea e h1
Peugeot_Fan
Hummer H2 nu este cine stie ce,dar trebuie respectat.In schimb este o masina de teren foarte buna.
James Kilowatt
Fratilor, ati ajuns sa respectati niste fieratanii? Asta e fetisism, nu pasiune! laugh.gif
Peugeot_Fan
Daca vorbeai cu mine sa stii ca nu am spus ca imi place.Am spus doar ca trebuie respectata pentru calitatile ei of-road.Doar atat.
:ctf2:
James Kilowatt
Nu, m-am referit la radu si la paul care mai au putin si incalca prima din cele 10 porunci... laugh.gif
f1anatic
Eu unul va zic sa punetzi mina de la mina si cumparatzi un Hummer, va ducetzi pe la Cugir si cumparatzi vreo citeva Kalashnikoave si 'Geco' si vedetzi ce banci sint in imprejurimi...

Daca avetzi Hummer H2, este musai sa aiba geamuri fumurii, subwofer si sa ascultatzi rap music. Conducatorii trebuie sa poarte pantaloni de camuflaj, tricouri negre, basmale pe cap rosii si lantzuri de aur la git cu cruciulitze hiperdezvoltate si bineintzeles ochelari de soare. Trebuie sa vorbeasca gutural, sa gesticuleze, si sa dovedeasca ca 100 de dolari sint doar bacsisul lasat la McDonalds. Trebuie sa conducetzi Hummer-ul la viteza redusa, musai sa incurcatzi traficul...si daca cineva va enerveaza, sa ii taiatzi fatza si atentzie...trebuie sa va datzi totzi jos din el in acelasi timp. Cind iesitzi dintr-un Hummer, mare grija in a crea o impresie puternica...spre exemplu a nu merge totzi ingramaditzi ca oile...in general rasfiratzi, pe diagonala...si cel putzin doi dintre baietzi sa aiba o mina (dreapta) in buzunar sau la piept (in stinga). A se evita concovorbirile inutile cu totzi cei inferiori...dar a se saluta printr-o usoara miscare de cap totzi cei care va observa prezentza si dau un semn de supunere.

Ca sa mai adaug Iuliane ?
Iulian HondaFan
Gotta have a T-shirt with NASCAR and/or "Power to the Rednecks!" ( care s-a si intamplat in alegereri aici :cheers: ).

parerea mea despre H2 pe drumurile publice:
:smt019

parerea mea despre H2 prin sahara sau pe carari de munte: :hello1:

ah, si nu incurcati calitatile off-road ale H1 cu cele ale H2. H2 nu e decat un Suburban mai patratos, face fata la intemperii dar NU ESTE Range Rover sau Land Cruiser.
Nazareno Gabrielli
Hummer 2 a aparut de mai multa vreme in Romania. Primul a avut Ioan Nicolae, patronul de la InterAgro si de la Astra, in acelasi timp.
Am citit intr-un clasament ca 21 de romani au H2.

Cica la anul se lanseaza Hummer 3.
bark35485
Stiti d c nu e misto H2 pentru ca H2 e o masina de armata si nu e ea facuta s-o plimbi prin new york sau alte orase mari .E o masina de armata nimic altceva pentru asta a fost creata si ca altceva nu o sa ii stea bine :wav: :sign2: :sign2:

Watcher
Cred ca confunzi H2 cu H1. H1 era de armata si un super off-road. H2 e mult mai "masina normala" (cat poate fi hummerul masina normala...) si mai mult SUV decat off-road.
f1anatic
Yo peeps,

Hummer H2 este un Chevrolet Suburban/Tahoe mai coltzuros. Nu are rost sa-l cintatzi mai mult decit trebuie... nu are decit numele in comun cu Hummer H1/Humvee care este ALTCEVA
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.