Help - Search - Members - Calendar
Full Version: PASTE FERICIT ! ladistilor
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Lada
gabriel cretu
Sarbatori fericite alaturi de cei dragi sa petreceti cu bucurie si sa nu uitati sa ingrijiti masinutele.........ca si pentru ele vin sarbatori.......macar sa le spalati,si sa le umpleti rezervoarele..... biggrin.gif
Horia49540
Paste Fericit tuturor ladistilor!
sa va aduca numai bucurii

si laditzele sa mearga struna :wave:

ps - mi-am spalat si eu laditza weekendul trecut...tre sa recunosc ca o spal cam rar, de toamna pana primavara nu o prea spal pe exterior blush.gif ca se murdareste a doua zi la loc :minigun:
ionita56403
Sarbatori fericite multa santate si tot ce va doriti sa vi se implineasca
REMUS69209
Sarbatori fericite!
Cosmin65397
Salut! Va doresc un Paste fericit multa sanatate si cat mai multe outze sparte! Numai bine si multa caldura sufleteasca de Paste! :romania:
Gigi66198
Lumina in suflet, Pace in inimile voastre.
scoaba64138
Sarbatori pascale frumoase si multa sanatate ! :wave:
Gigi66198


El este Fiul lui Dumnezeu - Regele Regilor si Impãratul Impãratilor - Biruitorul! El a biruit moartea. El a devenit Garantul unei Mântuiri vesnice. Prin credinta în jertfa Sa putem avea acces la nespus de minunatele binecuvântãri ale lui Dumnezeu. El se va întoarce în curând ca sã dea rãsplãtirea Sa celor credinciosi. Sã cãutãm sã fim pregãtiti pentru revenirea Sa!
Horia49540
cel mai frumos post de pe acest site..
k.68177
Sarbatori fericite la toata lumea!!
Horia49540
tie cred ca trebuia sa-ti spunem saptamana trecuta, nu? probabil esti catolic...
oricum Sarbatori Fericite ! biggrin.gif blush.gif
Mariustom
Salutare :wave:
Și eu vă doresc "Sărbători fericite", și fie ca prin jertfa Lui, o parte din păcatele noastre să fie iertate.
:peacefingers:
Horia49540
QUOTE(Horia49540)
tie cred ca trebuia sa-ti spunem saptamana trecuta, nu? probabil esti catolic...
oricum Sarbatori Fericite ! biggrin.gif blush.gif


off topic: nu stiu de ce a intrat si blush.gif ...
nu trebuia sa fie decat biggrin.gif
Cosmin65397
Paste fericit tuturor! Sanatate si lumina in suflet ! blush.gif
Popescu91011
Hristos a inviat!
Mihai103235
Liniste , sanatate , belsug !!!
Si un drum cat mai placut la laditza la iarba verde undeva bicycle.gif
bakhus70370
Va doresc un paste fericit,linistit si fara evenimente rutiere biggrin.gif
Daniel82595
Adevarat A Inviat ! biggrin.gif
Matei93575
Paste Fericit si mii de km fericiti alauri de Laditzele voastre!!!! beer.gif
CRISTI91516
Scuze ptr intarziere dar am fost plecat cu rusoaica pe ici pe colo.Mai bine mai tarziu dacat niciodata.Sarbatori fericite alaturi de cei dragi si multa caldura insuflet.Hristos a inviat!
Marcel73386
Hristos a inviat! Paste firicit ttuturor!
Sarbatoarea Luminii sa va aduca pace, linistea si multa multa sanatate! Sa nu uitam sa ... dam Lumina si aproapelui nostru ... cat de des putem!
Horia49540
Hristos a Inviat!

sa avem toti parte de bucurii si fericire! :wave:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.