Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Declaratii avere politisti.
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
sorin37756
Pe Oltenitei cam misuna un Renault gri...am vazut si un VW...Inauntru reprezentanti ai politiei, te trimit cu masina mai in fata, sa nu se uite lumea...
What about driving licences?! Cred ca exista criterii pe baza carora stabilesc care sunt "fraieri" sau "potentiali contribuabili" si deci nu pot lua traseul fara spaga.

Exista un site cu declaratiile de avere ale politistilor, fosti si actuali, de la circulatie si permise auto? Cine le ia aceste declaratii? Dar rudelor lor...?
Luka
Imi pare rau, dar eu n-am inteles care-i ideea blush.gif
Poate incerci sa fii mai clar..
Vlad6
cred caq ar vrea sa se impoziteze spaga luata la traseu ....... acum sa vedem ce zice ANAF
mike.omega
laugh.gif
Problema e ca nici elevu nici politistu nu au nici un interes a in da pe fata faptul ca in .ro se procura permise bani, grei! :bash:
Daca sa zicem ca pe politist il da afara si fac ceva scandal 2-3 zile prin presa, elevul care vrea permis o sa-l mai obtina cand o zbura ala roz de la care mancam sorici tongue.gif

PS: sfatul meu, puneti mana si invatati biggrin.gif
DORU
Degeaba stiu unii carte si conduc cu cap daca vine Gogu din Voluntari cu permis obtinut peste noapte cu banii de la tata si te loveste in plin, ca la intersectia aia nu erau semne si i s-a parut lui ca drumul pe care venea el avea prioritate fiind mai mare, desi tu veneai din dreapta lui :minigun: :boxing:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.