Help - Search - Members - Calendar
Full Version: as dori sa schimb skoda 1 cu 02(plus diferenta)!
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Skoda
gabi67272
Imi puteti sugera unde pot cauta sa pot face schimbul.Am auzit ca dealerii skoda au si o2 second,acceptad schimburi?
a3des
O2 second nu am auzit, dar buy-back sigur se face...
DORU
Varianta Buy-Back este pt cei comozi si cu bani. Evaluarea masinii SH se face defavorabil pr client. Iti recomand s-o vinzi singur si apoi sa faci leasing sau sa o achizitionezi cu plata integrala cash pe cea noua. Iesi mai bine astfel. arigato.gif
Lucian72846
Gasesti Octavia II sh la AVIA si poti face si buy back ! gasesti anunturi la sectiunea vanzari auto rulate masini.ro . Mergi acolo si vezi ce inseamna evaluare , restul aprecierilor sunt pur subiective . Dupa ce ajungi acolo astept parerea ta .
Lucian72846
Tot eu revin , am gasit in anunturi Octavia II sh si la Weltauto ! Mergi si acolo sa te convingi .

Bafta !
BRAC
Un singur sfat am, evita asa zisele masini de prezentare sau de showroom, chiar daca au putini km. Sunt "calarite" de sute de persoane fiecare cu stilul lui de condus , iar daca se intampla sa aiba un motor mai puternic sunt forjate la greu, in primul rand de propii lor angajati.
In revistele auto ai sa gasesti teste ,in special comparative,unde jurnalistii se confrunta cu tot felul de probleme la masini si le pun pe seama faptului ca sunt masini de prezentare.
Lucian72846
Daca au garantie , ce mai conteaza ! Crezi ca ar fi mai bine sa cumpere o masina din cine stie ce targ si adusa de pe alte meleaguri ( nu mentionez tara ) unde sunt autobenzi de sute de km , iar masinile parcurg acea distanta cu pedala de acceleratie la podea ? Chiar va invit sa ascultati povestile acelor asa zisi vanzatori de masini : " toate sunt luate de la nu stiu ce batrana sau batran care mergea cu ea numai la biserica sau de la cine stie ce doctor , sau au adus-o pentru sotie si nu-i place culoarea "

Cumparati de la dealer , aveti garantie !!

SA ALEGETI BINE !
BRAC
Nu, una noua in sistem buy-back ar fi mai indicata,decat buy-back pentru second-hand.
Lucian72846
QUOTE(gabi67272)
Imi puteti sugera unde pot cauta sa pot face schimbul.Am auzit ca dealerii skoda au si o2 second,acceptad schimburi?


Pentru varianta buy back , atat pentru Octavia II noua cat si pentru Octavia II rulata poti alege AVIA !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.