Help - Search - Members - Calendar
Full Version: cam care sunt bubele la VW Bora?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Volkswagen
Preda73249
Vreau sa-mi iau o masina si as vrea sa stiu cam care ar fi "micile" probleme care apar la un vw bora dupa anumit nr de km.. sa zicem 100mii ?
VW Bora sau Peugeot406....Ce ar trebui sa aleg? (ce ma sfatuiti)[size=18][/size]
florin55503
pejo-ul e mai spatios. dar as alege bora fara sa stau pe ganduri
Lucian72846
Bora este un VW , problemele sunt minore se repara usor si ieftin , frantuzoaicele sunt mai scumpe la intretinere si cu probleme mai multe si mai scumpe !
alexandru32370
fara scut si inaltatoare nu poti circula pe drumurile din Romania si chiar si asa cand treceam peste o linie de tramvai trebuia s-o fac cu a-1-a altfel riscam s-o ating
sa nu franezi brusc ca risti sa dai cu baia de ulei de asfalt credema n-am mai pomenit asa ceva
in rest e calitate buna merge fara sa se strice, prima bucsa pe la 100.000 km si credema vorbesc de o masina pe firma,
Lucian72846
Avand platforma tehnica identica cu cateva modele ale concernului VAG , gasesti si service-uri numeroase dar si piese in orice magazin .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.