Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Pleaca cineva?
Masini.ro Forum > Masini.ro > Versus
Alexandru58853
Pleaca cineva in Germania sa-si caute masina, vreau sa merg si eu...urgent, stiti cumva, cam cat este sa inchiriezi masini din aeroport din germania?
Adrian53063
Saluti! Mai bine contacteaza-ma adi_plesa @ yahoo.com si te duc eu exact unde vrei. Nu merge la plesneala ca stai sa cauti de ti se face rau. Adi
Stefan73471
QUOTE(Adrian53063)
Saluti! Mai bine contacteaza-ma adi_plesa @ yahoo.com si te duc eu exact unde vrei. Nu merge la plesneala ca stai sa cauti de ti se face rau. Adi


Salut.

Daca am 5500 euro... ma pot incadra in astia sa imi aduc o masina din germania, si sa o si inmatriculez?
Masina sa nu necesite alte reparatii

Daca da, cam ce optiuni am?

Multam'
Alexandru58853
Iti iei Fiat punto, ford Fiesta sau nu stiu, ceva Corsa mai circulate, cand vrei sa pleci, eu caut pe cineva cu care sa plec,care sa cunoasca acolo mai multe autohus-uri
Stefan73471
Eu nu stiu deloc p-acolo. Eram curios daca merita, pt ca in max. 2 sapt o sa am banii... vreo 5500 euro, in care vreau sa ma incadrez si cu inmatriculatul. Dar nu stiu daca la banii astia mai merita sa plec, sau raman aici si imi iau o solenza.

PS: daca vreau sa plec, tre sa astept intai sa imi fac pasaport. sad.gif
geeoo30
Pt cine vrea masina second firma la care lucrez are contracte cu mai multe firme de leasing din belgia care se ocupa cu revanzarea masinilor la sfarsit de contract.
Alegem masina, o rezervam, trimit omul meu care e acolo verifica daca masina e ok tehnic si optik dupa care exista si posibilitatea sa o expedieze direct pe trailer in cazul in care nu se doreste drumul pana acolo. Transportul pana in bucuresti costa 600 euro pe trailer si elimina multiplele cheltuieli cu drumul pana acolo, cazarea, obtinerea nr de trnzit.. etc.
Daca se considera mesajul meu o reclama imi cer scuze si rog moderatorii sa-l stearga.
florin55503
pai si daca masina are vreo defectiune serioasa si eu in momentul in care vine masina o observ ce se intampla? imi returnati banii?
geeoo30
cel mai bine te duci tu acolo si vezi daca are ceva la motor sau ...etc asa o sa stii sigur nu? biggrin.gif
Pana acum nu au fost probleme, masinile in general au ultima inspectie obligatorie facuta, carte service cu tot istoricul. Masina are o verificare amanuntita cand intra in parcul lor, iar toate datele sunt trecute intr-o fisa tehnica la care noi avem acces. Sanata-te!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.