Help - Search - Members - Calendar
Full Version: noutati pt programul rable contra 30 milioane?
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
RUE
- daca aflati cand e publicata legea in MO?
- conditiile de predare a rablei?
- cine a folosit programul anterior sa si spuna opinia
Meditatorul
scrie cate ceva in Libertatea de azi!
Eduard RO
Am folosit eu programu.Nu trebuie chiar sa ai o rabla.... :naughty: :cenzurat:
RUE
a mea chiar ca merge, fac drumuri de 5-600 km intr un weekend cu ea. 80-90 km/h.
faza ca e pe numele la tanti de la care am luat o si daca ma bag la golane sper sa accepte decat sa fac actele la asta sa ma ajute sa iau una masina noua pe care sa o pot inscrie lejer pe numele meu apoi,
mai lejer totusi decat pe asta veche. tot felul de chestii treb indeplinite pt a face identificarea la RAR. si pneurile trebe sa fie de dimensiunea din certificat.
asa ca mai buna e la remat, desi motorul, bateria f bune, cauciucuri bune, aproape totul functional, dar nu as lua pe ea 800 de euro nici daca plang.
Eduard RO
Nu prea ai inteles ce am vrut sa spun dar nu conteaza.Ce masina vrei sa iei?
RUE
voiam sa iau pt urmatorii 2-3 ani un logan ambiance dar verificand la dealer pe o masina fara servo am vazut ca pe loc se trage f greu de volanul (mic) si ma mai gandesc ce trebuie sa fac.
poate in iunie o sa stiu.
sa dau 8200 pe cel mai acceptabil logan plus laureate parca sunt destul de multi bani pt o dacie!!! parerea mea.
sa o iau doar cu servo adaugat, asta ma gandesc....
Cipicanu`
Nu stiti ce dealer-i se baga la treaba asta?
CARMEN54575
Ma intereseaza si pe mine care sunt dealerii (tipurile de masini disponibile) implicati in programul asta.Ma puteti ajuta cu vreo informatie? Am o Dacie veche(1979) destul de bine intretinuta...dar...cred ca ar fi cazul sa renunt la ea in favoarea unei masini noi!
Multumesc anticipat pentru ajutor! :bye:
petre 1
Am ascultat intr-o zi la radio ca nu mai e nimic sigur in ceea ce priveste acest program pentru 2006,dar nu este o certitudine.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.