Help - Search - Members - Calendar
Full Version: eleron Astra G
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Exterior
vma
stie cineva de unde pot achizitiona un eleron pt astra G hatchback in zona de vest a tarii? parca n-as veni pana in Bucuresti pt unu. Exclus reprezentante ca sunt mult prea scumpe.
andrei27237
da, stiu eu... contacteaza-ma pe adresa de mail andrei@p******t-tuning.ro

Salut

Andrei, reclama pe forum e interzisa, te rog citeste regulamentul!
r4mp
nu trebuie neaparat sa vi la bucuresti .. s`ar putea ca firmele de tuning sa iti poata trimite prin posta sau curier rapid.. si ti`l vopsesti si montezi la tine in oras. Da un mail la cateva firme, ei iti trimit inapoi cu oferta de preturi si poze, si dupaia te intelegi tu cu ei cu plata si cu tot.
andrei27237
sorry .... am vrut sa ajut pe om.... daca e interzis.. ok ,am inteles .
Suciu71258
dar...depinde ce model de eleron vrei...ca este o gama f variata...contacteaza-ma in privat sau pe mess sandrei1303 si poate pot sa te ajut blink.gif arigato.gif
Alex-F1
QUOTE(r4mp)
Da un mail la cateva firme, ei iti trimit inapoi cu oferta de preturi si poze, si dupaia te intelegi tu cu ei cu plata si cu tot.


Da....exact asa am facut io (fiindca in Timisoara n-am gasit ce vroiam io :bash: )....am ales modelul dorit, ne-am inteles la pret, mi-a venit prin posta, iar eu l-am achitat la primire (900.000 lei eleronul + 200.000 taxe curier = 1.100.000 lei vechi)!!! Apoi vopsitul m-a mai costat 1.000.000 (materiale + manopera)....deci cu 2.100.000 m-am facut cu eleronul visat... beer.gif Da-mi un PM daca vrei si mai latram (vorbim) acolo... biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.