Help - Search - Members - Calendar
Full Version: magazine tuning in timisoara ...
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Engine
Marius62033
sal sunt marius si as dori sa va intreb unde as putea gasi (dak exista) magazin de tuning in timisoara?
vma
am gasit de dimineata un flyer in parbriz cica ar fi un magazin pe Circumvalatiunii 45. nu am fost inca acolo si nu stiu daca este serios ca cica e deschis intre 17-19... daca ai drum pe acolo poate imi spui si mie ce ai vazut biggrin.gif
andrei27237
Salut.
Ce masina ai si ce te-ar interesa?
Jeff
Marius, tuning exterior (spoilere si alte accesorii) face Ianci la Sacalaz sau Kidtuning la Arad, pentru audio si electronice te duci la Carsystems iar pt chiptuning nu zic, ca n-am voie cu reclama... :angel:
Daca esti curios, ma intrebi pe privat.
adrian4u82
In mesajul de mai sus nu mai este vorba de reclama?
Jeff
Daca te referi la mesajul meu, am incercat sa raspund intrebarii omului. M-am abtinut sa-MI fac reclama, asta era ideea. Daca deranjeaza pe cineva postul meu, e liber sa-l editeze/stearga.
eddie
Daca puneti si adrese cu numere de telefon sau persoane de legatura,atunci sigur va deranja pe cineva ! Pentru detalii,mai bine continuati pe privat ! :wave:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.