Help - Search - Members - Calendar
Full Version: POT FACE UN TUNNING MESERIE LA O VECTRA A....
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Engine
Alex72215
SI DACA DA sa-mi spuneti si mie unde... blink.gif eu sunt din bucuresti, mai mult m-ar interesa sa colaborez cu firma respectiva adca... sa-mi vanda mie tot ce este nevoie iar la montaj ma descurc eu... oricum accept si alte variante....si un catalog de preturi ceva caci am vazut ca nu prea se gasesc!
Suciu71258
ai msj in privat sa nu sara adminii pe mine tongue.gif
liviu74488
imi poti da si mie un mesaj cu adresa de la firma aia.. ca sunt interesat si eu de ce are si cam ce poate face.... si binenteles la ce bani...poate au un catalog sau pagina de net
thx
florin55503
intra pe 4tuning si vezi niste vectra A tunate de iti cad plombele
liviu74488
le-am vazut dar nu e nici un pret sau nimik care sa te indrume vre-un link ...
acum caut adrese cu cine poate sa faca un tunning exterior(epolere,eleron....) din bucuresti...
vre-o adresa ceva?
florin55503
Pai depinde ce vrei sa faci. BUB-ul stiu ca vroia sa o vanda cam la 11.000 de euro, parca spunea ceva ca a luat-o cu 4000 si a bagat pana la 15000. deci depinde ce vrei. depinde doar daca exterior sau si la motor. nu prea merge eleroane la masina asta mai degraba niste praguri niste jante etc chestii subtile care sa ii scoata in evidenta rautate
Vlad6
Utite cam ce ar putea sa iasa blink.gif
http://tuning.masini.ro/tuning-galerie-foto,Opel,39.html
Sfatul meu e sa trimiti un mail celor de la tuningshop si sa le spui exact ce vrei. Ii gasestiin site la sectiunea tuning.
liviu74488
facuta frumos masina lui.. nici prea agresiva dar nici prea.. normala la tunning... ceva apropiat vreau sa fac si eu si am inceput cu tunning exterior si sa le fac pas cu pas... intai exterior si apoi .. la motor....
florin55503
sa ne arati si noua rezultatul te rugam. sau chiar pas cu pas cand ai mai facut cate ceva
liviu74488
eu sper ca motor sa pun ce are un preten de al meu... el are un kadet gsi .. si are nr e inmatriculare " uga" daca al stiii
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.