Help - Search - Members - Calendar
Full Version: AAA auto-teapa
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic
liviu69189
Deci, fara rautate si fara resentimente, va povestesc pe scurt intalnirea cu aaa auto. Initial, telefonic iti fac o oferta destul de buna, numai ca sa bati drumul pana acolo. La sediul lor, urmeaza circul (descris perfect de cineva mai sus, : "colegii de la praga", " engleza" de doi bani etc) dupa care vin cu o oferta de dai pe spate si te conditioneaza si de cumpararea unei masini din parc de la ei. Concret: ma duc cu un mondeo din 2004, 41000km, masina in stare foarte buna (doar culoarea la o aripa difera putin de restul masinii, pt. ca am vopsit-o din cauza unei zgarieturi), cer telefonic 13000euro, imi ofera 12000 prin telefon, dupa care in parc imi spun 8500!!!!! Pentru ca vezi aripa are alta nuanta. 8500 NUMAI CU CONDITIA SA IAU ALTA MASINA DE LA EI. Asta in conditiile in care un mondeo din 2001 il vindeau in parc cu 400 milioane. O MARLANIE IMENSA. E cineva multumit de o afacere facuta cu ei?
eddie
Mai este un topic cu subiectul asta.
Discutia va continua aici.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.