Help - Search - Members - Calendar
Full Version: 38 milioane lei vechi un rezervor?!?!?!!?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Fiat
r4mp
:furios: :furios: :furios: am sunat la service la autoperugia! si mi-au aruncat cu pretu asta de l-am simtit ca o caramida wallbash.gif mi se pare un pret exorbitant!!!!! :cenzurat: :cenzurat: !!

cer sfat pentru inlocuirea rezervorului, indreptat sau cumparat de nou

38 milioane!? damiashpalme!
danmatyas
lol..is hilari aia! da` ce ai patit ? l-ai lovit?
r4mp
da.. l`am lovit la o intoarcere in 3 miscari ..... vizibilitate redusa.. langa bordura era shantz .. cazut in shantz si lovit putin bara spate in partea inferioara .. iar rezervorul e cam acordeon :| pe langa asta , in mers aud ceva din spate gen , o bataie.. cand plec de pe loc .. cand franez .. cand schimb vitezele. cred si sper sa fie doar rezervorul cel care face zgomotul acesta. oricum, urmatorul drum va fi la service! pana atunci sper sa gasesc o varianta mai ieftina pt rezervor pt ca mi se pare total aberant sa dau 1100 euro pe unul nou! bani cu care as putea foarte bine sa imi pun muzica calumea pe masina , sau jenti + cauciucuri ca si asa am de iarna sau altele nu neaparat legate de masina! :ban:
Tupac
Casco nu ai??
r4mp
Nu, deoarece am cumparat`o recent, si de abia azi mergem pt radiere si reinmatriculare. M`au tinut in loc rar, itp si alte acte :evil:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.