Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Un SH pe la 5000 euro
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
Lucian12
Va salut ! Sunt un membru nou si as vrea sa va cer parerea despre o masina SH pe la vreo 5000 euro. Ce marca si din ce an sa fie?
Cati km trebuie sa aiba parcursi?

Va multumesc!
Anubis
Eu iti recomand BMW ca fiind cea mai fiabila marca de automobile europeana.

La banii astia eu m-as opri la un 318 pe benzina 1992-1994 pe la 130,000 - 150,000 Km cu:

- inchidere centralizata
- aer + servo directie + ABS
- jante aliaj 15 - 16"
- geamuri si oglinzi elecrice

Motorul de pe aceasta masina are 83 KW si consuma in medie 10 l/ 100 Km. Top speed e undeva pe la 210 - 215 Km/h iar acceleratia este sub 10 sec.

!!!!!!!!!!!!!!Nu uita sa verifici masina inainte de cumparare la baietii de la Auto Bavaria!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Numai bine
Petra
Espero 96 - 98 sub 4000 EUR, full options si sub 100 mii km ... eu asta vreau sa-mi cumpar azi....
Anubis
Cred ca era vorba de achizitionarea unei "MASINI" nu a unui "MIJLOC DE TRANSPORT", adica BMW vs Daewoo.

Numai bine
OMEGA
Nu vreti un ford mondeo 1.8i ZETEC cu 115CP; 130.000 km, ogl. el/incalzite, 2 x airbag, abs, jante Mg, linie audio Alpine + JBL, proiectoare, etc.
la 5200 de euroi?? (neg)
Masina e a unui prieten si daca nu ma insel anu de fab e 95
marius111
daca te inteseaza am un bmw din '91 pe benzina full(piele,aer,jenti aliaj,arata foarte bine)la 4800euro........daca te intereseza poti sa-mi dai un tel.la nr.0742217167(marius).eu despre ce ai intrebat pot sa-ti spun un singur lucru masina nemteasca ramane tot masina indiferent de varsta pe care o are.Acum totul depinde de alegerea ta.
OMEGA
Cica am avea si un topic numai cu anunturi

http://www.masini.ro/forum/viewtopic.php?t...m=1&start=15&17

Acuma l-am gasit si eu stiam de el dar il pierdusem
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.