Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Pentru cei din Bucuresti
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
Artur
Salut!
Am auzit ca sunt dealeri Daewoo in Bucuresti ce vand masini Daewoo second-hand, ce ti le pot da in starea "de fata" sau repara contra-cost. De asemenea pot fi achizitionate in rate si au si garantie. As dori sa stiu niste locatii exacte ale acestor dealeri si daca este adevarat ca se cam " joaca" cu kilometrajul.
Multumesc anticipat!!!
Artur
?????????????????????????????????
G e o r g e
o astfel de firma este RADACINI care are una dintre reprezentante la gara de nord vis a vis de hotel IBIS. au un parc auto cu masini SH care le poti cumpara de la ei. NU SE UMBLA LA KM!!! www.radacini.ro
Andrei Suzuki
O alta reprezentanta de la Radacini este in Otopeni,daca te ajuta cu ceva
cristianc
George, de unde siguranta ca nu se umbla la km? Doar daca lucrezi acolo sa te cred tongue.gif
G e o r g e
am vrut mai demult sa iau o masina si directorul de vanzari , o cunostinta de-a mea , deci nu avea de ce sa ma minta ca ii faceam cablu de kilometraj colier , m-a asiguirat ca masinile din parc nu sunt manarite.
cristianc
OK. Daca vb cu directorul ii spun de ..George.Am fost acum vreo luna si nu aveau ce vream si mai erau si cam scumpe! Mai e un delaer in Militari la VAlea CAscadelor. Grand GArage Auto cred ca ii zice!
G e o r g e
sefu de la mine ai un avertisment pentru mistocareala continua te rog :evil:
Emanoel-Adrian
Mai exista si un alt garaj al celor de la Omniasig, se vand acolo masinile cu leasing neterminat, dar e bataie mare de samsari la poarta. Undeva pe langa policlinica Titan are locatia :!:
cristianc
Emanoel-Adrian. daca afli adresa sau stii cum se ajunge acolo sa postezi ,da? oricum ma interesez si eu.
Multumesc.
sandman
masinile alea sunt cam folosite si neingrijite. si daca nu ai o "pila" nu dai de o masina buna. in titan era cel mai mare parc auto. dar sa miscorat considerabil.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.