Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Peugeot 4007 SUV
Masini.ro Forum > Masini.ro > News/Noutati
V l a d
....
V l a d
....
HalbaSus
:puke: cel mai urat peugeot... groaznic... oribil.. n-am cuvinte... sunt marcat...
Eduard RO
Din fata arata urat tare iar spatele mi se pare prea mare pemtru europa parca ar fi de la un lincon navigator.Ar fi pacat dupa ce au scos 407 care are niste linii superbe sa scoata asa ceva.... :samui:
T u d o r
Doamne fereste sa te intalnesti cu asa oroare si sa nu fii pregatit... Ar putea sa-ti cauzeze... :shock:
Maff
Cei de la Peugeot vor sa intre tare in lumea SUV, am citit ca vor scoate si un SUV pe baza viitorului 308.Urat, dar momentan este doar in faza de proiect din cate stiu.Se mai pot schimba multe.
HalbaSus
QUOTE(Maff)
.Urat, dar momentan este doar in faza de proiect din cate stiu.Se mai pot schimba multe.


Eu zic ca primul pas ar fi sa concedieze toti designerii care sunt fani Ssan-Yong biggrin.gif acum pe bune, singura chestie la care ma pot gandi vazand aceasta monstruozitate este ssang yongul..
marius60959
un SUV de la Jaguar mai lipseste sa vad...sau de la Alfa Romeo...
i-a luat valul pe toti... blink.gif blink.gif
Paul46623
QUOTE(HalbaSus)
Eu zic ca primul pas ar fi sa concedieze toti designerii care sunt fani Ssan-Yong biggrin.gif acum pe bune, singura chestie la care ma pot gandi vazand aceasta monstruozitate este ssang yongul..


:clapping: laugh.gif Chiar ca.
Maff
Seamana chiar cu Musso ala urat.mcar de semana cu Rextonul.Pai au o bservat ca din ce in ce mai multa lume cumpara SUV-uri.Este un segment de piata in continua expansiune.
Xalanx
Urata in draci. Nu stiu ce s-ar mai putea schimba sa fie ok, in afara de ... tot.
Si sa vezi cat o sa coste...
Mihai63349
Nu cu musso seamana. Daca o lungesti putin, seamana cu monstruozitatea aia de Rodius :puke:
romb
mai rar o asemenea porcarie !!! :bandit: :bash: :bash: :bandit:

dar e musai se pare sa aiba si eu un SUV ...
James Kilowatt
gay
smile.gif
Leone
....si voi care va plangeati ca loganu e frigider pe roti? acum ce mai ziceti de asta? arata ca un aragaz pe roti! biggrin.gif
FESTINA
poze si aici

http://www.99poze.ro/peugeot_4007/

Motorul cu care va fi lansat pe piata 4007 este un HDi DPFS (Diesel Particulate Filter System) de 2.2-litri ce dezvolta156 hp si 280Nm.
TLS-09
Nu-mi place catusi de putin. Nu am gasit nici macar o chestie care sa-mi placa, dar niciuna.
Daniel82595
macar spatele biggrin.gif ....fata nu se prea potriveste pt un 4X4
_Theo_
are spate de noul Outlander :angel: si fata zici ca e inspirata de personajul Joker din batman blush.gif
air_wolf
este noul outlander, imbracat altfel. oricum: :puke:
R a z v a n
QUOTE(Theodor83121)
are spate de noul Outlander :angel: si fata zici ca e inspirata de personajul Joker din batman blush.gif


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif asa e!!
Lucian55
:puke: :minigun: :puke: :puke: :puke:

Ce e hidosenia asta? Pai deja a inceput sa arate bine loganu break dupa ce am vazut asta. blink.gif
Sunt marcat, cel mia urat suv ever.
facand abstractie de design, sa fim seriosi.. motor de 156 cai pe ceva care cantareste 2.5 tone sau poate mai mult ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.