Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Nissan Almera Sport Coupe
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Nissan
Suciu71258
:wave: salut la toata lumea...sunt fericitul posesor al unui nissan almera sport coupe 1.8 twin cam 16v. am sa atasez ceva poze facute anul trecut in vara,doar ca nu am multe de dimensiuni mici,ca vad ca se accepta doar pana la 100kb.mentionez ca masina de atunci a suferit modificari majore la exterior si interior.ma bucur ca am gasit un forum al pasionatilor marcii nissan. arigato.gif
Suciu71258
arigato.gif
Suciu71258
pt sfaturi legate de tunning la almera si pt. piese si accesorii de tuning pt acest model,nu ezitati sa ma contactati biggrin.gif arigato.gif
Xalanx
Nice job! Am mai vazut spoilere de-astea de Almera pe la eBay, mi se pare ca ar fi singurele.
Fa si tu niste poze acuma si pune-le pe imageshack si aici dai doar link-ul sau thumbnails.
Suciu71258
pai e kitul de la GIA CUZZO ...a costat o gramada de bani :cry: dar a meritat...bine,acum nu mai arata asa pt ca l-am modificat complet.
Arheopterix
Unde sunt placutele de inmatriculare? :evil:
Suciu71258
xalanx a vazut masina...ca sa nu crezi ca e vfrajeala smile.gif si....dupa multe alte modificari...nu mai am locul pt numar... smile.gif
Xalanx
Mda... cred ca poti vorbi cu aia de la Electronic Arts sa-ti bage masina in urmatorul Need For Speed blink.gif
Baiatu' asta e o enciclopedie de tuning... biggrin.gif
Arheopterix
Ce motor are?
Suciu71258
1.8 twin cam 16v ...si ceva goodies smile.gif arigato.gif
Suciu71258
multumesc XALANX pt sustinere arigato.gif arrigato
Suciu71258
Azi noapte am scos Samuraiul pe strada...dupa multe zile de repaos tongue.gif arigato.gif

Suciu71258
poze noi...cu masina in prezent arigato.gif arigato.gif



Suciu71258

muzica...stil under construction :angel: ..ieri seara am venit de la mare,am scos masina si am facut un scurt la cablul de alimentare de era sa fac chiftele si parjoale din ea :bash:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.