Help - Search - Members - Calendar
Full Version: CAR KIT
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Opel
Butean69809
AM UN OPEL ASTRA caravan si am un car kit NOKIA. Pe spatele car kitului scrie ca merge nokia 5110,6110. Intrebarea mea este daca se poate adapta pentru nokia 6310i ?
daniel70218
merge dar trebuie scimbat suportul, mergi la un magazin specializat!
eddie
Cred ca merge,merge si Nokia 6150 si Nokia 6310i,au aceleasi mufe cu 6110 si 5110.Poate incarcatoarele de casa(220V)nu sunt compatibile la alimentare intre modelele vechi si cele mai noi,dar nu vad o incompatibilitate la alimentarea la 12V.
Butean69809
CAND IL INTRODUC IN SUPORT imi apare o masinuta pe display la telefon, se incarca, dar nu se aude in difuzoare.Daca pun 5110 si 6110 merg se aud ok.Mufele sunt identice si la 6310i ca si la 5110 dar totusi nu merge.De ce? Trebuie setat si telefonul cumva?
Baby Blues
eu am o alta intrebare . am un car kit de siemens si nu am siemens. daca schimb suportul cu unuol de nokia si las firele care sunt montate, mai este compatibil car-kit-ul? mai merge?
Baby Blues
sal lui butean 69809! si eu sunt din BM asa ca daca stii pe cineva care se pricepe da de stire .
am gresit locatia si acum nu stiu cum sa editez sa mi-o schimbe, am incercat la edit dar tot nu mi-o schimba, asa ca am ramas cu locatie bucuresti.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.