Help - Search - Members - Calendar
Full Version: vreau sa-mi cumpar mondeo 2001-2002 diesel
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Ford
cristi70663
Salut! Am si eu o rugaminte: am 9000 Eur. si vreau sa-mi cumpar si eu un mondeo diesel. Ce ziceti? Merita masina? Cum pot sa verific daca sunt reali chilometri?
danmatyas
merita!sunt slabe la bielete si la bucse bara stabilizatoare.O sa iti sara vopseaua de la praguri de la pietricelele de pe drum, dar iti poti pune aparatori.Consumu e de 9-10 urban..6-7 extraurban...depinde cum mergi cu ea.Eu zic ca e mai bun si mai fain, decat un golf la aceiasi bani.bafta!
mihai70503
am un ford mondeo de vanzare diesel fabricatie 2001 daca te intereseaza putem lua legatura 0745405196 sau *****.com
Valentin70671
bicycle.gif Am 10 500 euro si doresc sa imi cumpar un Ford Mondeo diesel 2003 ce ma sfatuiti?
- un mondeo sau un passat?
- care sunt costurile de intretinere dintre un mondeo 2003 si un passat 2001-2002.
Merita un Mondeo bani?
Si o ultima intrebare : cum verific la un mondeo Km.reali ?

Va multumesc.
Voicu70694
Am un Ford Mondeo Ghia, fabricat in noiembrie *****, 116 CP, adus in Romania in februarie 2***, inscris in circulatie. Pret ****E, usor negociabil. Merita! Suna-ma la ****546. Sau scrie-mi pe adresa *****.com Voicu
TINI
Mondeo este o super masina.Merita.Am un 407 (2004) si un New Mondeo combi (2001) dar oricind as alege Mondeo. Vreau sa dau 407-le si sa-mi iau un Mondeo 2006. La 9.500 Euro poti sa-ti iei Mondeo bun de-afara. Cu tot cu taxe si drum. Daca te intereseaza suna-ma. 0722824920. Am adus multe masini din Germania si cred ca-ti gasesc ceva bun din 2001-2002.
danmatyas
dc iti place mai mult mondeo decat 407? tehnologic mi se pare mai tare 407-le.Si ca design imi place mult.
V l a d
Va reamintesc ca anunturile de vanzare sunt interzise pe forum. Daca nu incetati se lasa cu avertismente si apoi ban!
vali72033
ti-as recomanda sa te duci la un dealer ford(romcar motors sau bdt)ca astia au sistemul buy-back.De acolo poti sa iei o masina buna cu verificari facute la timp si etc.Daca te duci in Vitan nu faci nimic,le gasesti la bani mai putini dar degeaba ca nu ai nici o garantie ca iei o masina buna..asa ca merita sa dai macar o tura si pe la astia.Multa bafta la achizitionare
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.