Help - Search - Members - Calendar
Full Version: manual service
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Opel
nicolae70534
manual service astra classic II
nicolae70534
cine ma poate ajuta cu asa ceva??? am gasit pe net.... aici http://www.okazii.ro/catalog/1348742/auto-...tie-scheme.html
dar ma tem s nu fie teapa.... pare interesant...."Soft Profesional pentru Opel pe 2 CD, care contine toate Modele si toate motorizarile intre anii 1994 si 2004! Softul contine : Tehnical Information (Toate modelele opel)- Diagnosticare - Inspectie Tehnica - + catalog pentru piese de schimb foarte util pentru Magazinele de piese de Schimb sau pentru Service Auto! Acest Soft Cuprinde atat Scris cat si Scheme Electrice si imagini explicative foarte utile si usor de intepretat! === Cel mai bun pret, cea mai buna calitate! ==="
Andrei59324
Este o editura la Sincai...in spatele librariei si acolo au manuale cu Opel Astra si Vectra in limba romana.
(Bdul Gh. Sincai 1-1a
Bucuresti, Romania
Tel: (021)330.55.35)
EDITURA KSI
marius70408
QUOTE(nicolae70534)
cine ma poate ajuta cu asa ceva??? am gasit pe net.... aici http://www.okazii.ro/catalog/1348742/auto-...tie-scheme.html
dar ma tem s nu fie teapa.... pare interesant...."Soft Profesional pentru Opel pe 2 CD, care contine toate Modele si toate motorizarile intre anii 1994 si 2004! Softul contine : Tehnical Information (Toate modelele opel)- Diagnosticare - Inspectie Tehnica - + catalog pentru piese de schimb foarte util pentru Magazinele de piese de Schimb sau pentru Service Auto! Acest Soft Cuprinde atat Scris cat si Scheme Electrice si imagini explicative foarte utile si usor de intepretat! === Cel mai bun pret, cea mai buna calitate! ==="

da am cumparat eu si nu e teapa dar eu am vrut cartea masini si plus e si in engleza
cd e super are detoate de la parametri la tot ce scrie acolo pe okazii
eu il am si iti pot face o copie da`mi un msg ceva mail....?
Burleasca
Cum pot lua si eu legatura cu unul din voi care are CD-ul ala de la Opel?

Vreau si eu sa cumpar CD-ul....

astept un mail de la voi la iulianburleasca@yahoo.com

Va rog mult..... blush.gif
Miki70735
www.autodiagn.lx.ro
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.