Help - Search - Members - Calendar
Full Version: FELICITARI SKODA
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Skoda
_Constantin_
Uite ca se poate. Acest studiu al carui top il afisez este facut in UK de catre Top Gear( care nu are nici un interse economic in preaslavirea unei anume marci) si contine parerile a peste 75.000 oameni.
http://www.bbc.co.uk/topgear/survey/top_10.shtml
Foarte impresionant nu este faptul ca Toyota sau Honda sunt Castigatoare dar priviti putin mai jos : TOATE MODELELE SKODA sunt in primele 10.
BRAVO.
a3des
Nene, jos palaria ! biggrin.gif
eddie
E normal,englezii cred ca se pricep de minune la Skoda.
Fara sa exagerez,inafara de celebrele taxiuri londoneze,cred ca peste 50% din restul de taxiuri din Anglia sunt masini Skoda,majoritatea Octavia.
DORU
Eu nu pot decat sa ma bucur...de 10 ani conduc numai modele Skoda. :angel:
gabi67272
Sunt si eu de acord cu cele spuse mai sus,de 1 an am o octavia,si merg prin conditii grele pt o masina(hartoape,damburi,mizerie,samd)si nu se plange deloc,e suuper masina blush.gif
DORU
Mai respect-o si tu din cand in cand cu un asfalt bun ! biggrin.gif
Arheopterix
Hai sa va spun una,sa unga posesorii de Skoda la inima;
Un director German,de la o firma de calibru mi-a raspuns la intrebarea "de ce nu are VW ca masini de servici si are Skode"...
Raspunsul a fost:"prefer VW facut in Cehia de Cehi,decat VW facut in Germania de Pakistanezi".
DORU
whistling.gif

Asta imi aduce aminte de faptul ca prin 2002 directorul cel mare de la PoRo conducea o Felicia ca masina de serviciu... :scratchchin:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.