Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Senator A2 -stop stanga
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Opel
Alex46215
ma intereseaza stopul de pe partea stanga cu ornamentul de nichel care se afla pe el
Baby Blues
faina masina
Senator
In poza e A1...

Tocmai am aruncat o privire in garaj , exista un stop pentru partea stanga , are si ornamentul insa sunt rupte cateva picioare. Nu stiu in ce stare e stopul tau ... eventual iti pot trimite cateva poze daca vrei.
Alex46215
salutare.ma asteptam sa postezi in acest thread biggrin.gif stopul meu e praf ca sa zic asa,in urma unui accident. la ce picioruse te referi? cele pentru suruburile de fixare? ideea e sa se mai poata monta pe masina.
Damian53219
cum ai reusit????
apropo..... iti vad masina.... in expozitie la Opel.... asta cum ai reusit? biggrin.gif
ideea e ca eu cred ca am un stop... dar este pt modeul de Senator mai nou...84-84... si vad ca nu prea se aseamana......
dar daca aud ceva... stiu unde sa te gasesc biggrin.gif
Alex46215
hehe,as vrea eu sa fie aia din poza masina mea biggrin.gif .pai daca zici ca ai un stop pentru modelul din 84, e identic,nu e nici o diferenta. sunt la fel din cate stiu la A1 si A2.oricum al meu e din primele A2-uri. asa ca daca stopul tau nu e de la un model B, se potriveste la mine.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.